Жителів Уманщини реєструють на Веб-порталі пенсійного фонду

Опубліковано: 23.06.2017

Картинки по запросу пенсійний фонд

Кожна особа може перевірити чесність роботодавця щодо надання звітності та сплати ним єдиного соціального внеску, тобто зарахування періодів роботи до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії. Для цього потрібно зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

Застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на веб-порталі, може отримувати щомісяця в своєму особистому кабінеті дані з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. У реєстрі зазначено, які роботодавці подавали звіт за цю особу, які суми заробітної плати були нараховані, скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати. Також вказується спеціальний стаж (за його наявності). Все це дає можливість контролювати свого роботодавця.

Бажаючим зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України необхідно звернутися до Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області за адресою : м. Умань, вул. Залізняка 2 а, каб. 103, тел. 3-85-61 для оформлення заяви на реєстрацію.

Перевірте свій страховий стаж завчасно, не допускайте порушень своїх прав. Пам’ятайте, що відповідальність за Вашу пенсійну історію” несе не тільки ДЕРЖАВА, а й ВИ самі! Реєструйтеся на Веб-порталі ПФУ зараз  заощаджуйте час у майбутньому!

Джерело: Уманська РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.