Гороскоп на сьогодні 28 червня

Опубліковано: 28.06.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів день мотивує на більш активне виконання службових обов’язків, але не виключено, що ви віддасте перевагу кинути сили на інший напрямок. У пріоритеті можуть бути актуальні домашні клопоти, або питання, пов’язані з лікуванням. Сьогодні слушний момент для відвідування лікаря, аптеки, ветеринарної клініки. І господарські турботи, і інші справи зажадають особливої уваги до деталей. Може виникнути потреба у помічниках. Можна підвищити майстерність управління технікою, поводження з інструментами.

Телець (21.04 – 21.05)

У Тельців сьогодні є можливість продемонструвати в дії свої прикладні вміння. Це може бути навик технічної, побутової або мистецькій галузі, у сфері виховання дітей або дресирування тварин. Можна досягти успіху в практичне хобі, що вимагає ювелірної майстерності. Благотворно вплинуть фітнес, танці, плавання, масаж. Практичність дозволить поєднувати красу і користь, робити вдалі придбання. Обіцяють успіх і задоволення цільові поїздки та зустрічі. Відповідний день для побачення.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам варто досконально і з цікавістю розбиратися в будь поточної проблеми, не ухилятися від домашніх, службових та інших пересічних клопоту. Те, що зазвичай не входить в сферу ваших захоплень, сьогодні може вийти чудово, особливо, якщо вами керує конкретний практичний стимул. Не варто братися за складні глобальні завдання, ефект може бути зворотним. Ідеальні заняття, дозволяють задіяти одночасно розум, спритність і смак, що потребують мобільності і швидкого переключення уваги.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки дають простір для дій і підказують вдалу тактику. Це відмінний день для демонстрації та вдосконалення індивідуальної майстерності. Прагматизм і скрупульозність не завадять реалізувати інші грані натури, наприклад, естетичний смак. Не варто втрачати час: можна встигнути вирішити цілий ряд завдань. Не виключено, що вони виявляться взаємозв’язані, наприклад, ділова акція сприятиме налагодженню особистого життя. Обіцяють удачу роз’їзди, контакти, пошуки, тренінги, романтичні зустрічі.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять подумати, яку користь можна отримати з ситуації. Якщо на розум прийшло вигідне рішення варто здійснити його негайно. У той же час, краще не захоплюватися масштабними довгостроковими починаннями. У використанні тих чи інших ділових прийомів, а також у застосуванні ліків і хімічних засобів рекомендується дотримувати міру: те, що корисно в малих дозах, може виявитися шкідливим і навіть критичним при їх збільшенні. Навіть у вдалий момент не завадять запобіжні заходи.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Діви можуть проявити свої задатки з найкращого боку. Крім практицизму і кмітливості, багато Дів будуть відрізнятися чарівністю, діловитістю, красномовством, спритністю, винахідливістю, фізичної або психологічної гнучкістю. Збалансований набір корисних і привабливих якостей дозволить вам досягти успіху в будь-якому вибраному напрямку, отримавши не тільки користь, але і задоволення. Хороший день для знайомств, подорожей, любовних зустрічей, розвитку бізнесу, освоєння практичних прийомів.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки радять вибирати обхідну тактику і просуватися в будь-якому напрямку «приставним кроком». Відкриті сміливі дії і широкі жести можуть виявитися неможливими, залишитися непоміченими, або не дати очікуваного результату. Можна зайнятися гармонізацією дрібниць, зміцненням тилів, збиранням відомостей, пошуком помічників або найманих працівників. Якщо виконання актуальною завдання безпосередньо залежить від самопочуття, не завадить приділити увагу здоров’ю, в тому числі, дрібним болючим процедурам.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

У Скорпіонів є можливість зробити кілька конкретних кроків у майбутнє. Це вдалий момент для починань з нуля, особливо, якщо ви готові ретельно розбиратися в тонкощах, ювелірно обробляти кожну деталь. Обставини всіляко сприяють просуванню ваших ідей і починань: вчасно прийде інформація, знайдуться соратники, з’являться відсутні матеріали і комплектуючі, настигне технічна або інша допомога. Розмах небажаний, краще зупинитися там, де починається ризик або невідомість.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям обставини цього дня підкажуть вдалий спосіб усунення проблеми або відповідний шлях до мети, допоможуть вибрати правильний тон у спілкуванні з потрібними людьми. Порозуміння з оточенням, включаючи рідню і начальство, вдасться досягти швидше, якщо спілкування буде максимально предметною, спрямованих на усунення будь-яких критичних похибок або проведення складного експерименту. Перш ніж за щось братися, варто чітко зрозуміти завдання, конкретизувати технічне завдання або інші умови.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки підказують, що це відмінний день для співробітництва, але лише в обмеженому масштабі. Спроба розширити поле дій чревата ускладненнями, з якими ви в даний момент не можете впоратися. Ці добу підходять для разових спільних акцій, предметних дискусій і консультацій, ділових зустрічей з конкретних приводів. Може виявитися вдалим взаємодія з іноземцями, іногородніми. Перш ніж виявити ініціативу або висловити свою думку, бажано зрозуміти мотиви другої сторони.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто поставити в пріоритет складні завдання, наприклад, важкі ділянки виробництва. День гарний для ризикованою тонкої роботи, що вимагає віртуозного володіння матеріалом, знаннями або навичками. Можна швидко дізнатися у справі товаришів по службі, помічників, кандидатів на посаду, оперативно протестувати інструменти, прилади, спеціальне обладнання, вникнути в тонкощі лікувального процесу, тренування, дресирування. Відповідний момент для маніпуляцій з ліками, хімікатами, кулінарними інгредієнтами.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби потребують партнера, аудиторії, або допомоги, відкликання, консультації. Добре зайнятися діяльністю, орієнтованої на співпрацю, пов’язаної з інтересами інших людей. Надмірний індивідуалізм і розрахунок на власні таланти може обмежити ваші можливості, закрити частину шляхів. Відповідний момент для прояснення і гармонізації відносин, оновлення взаємного інтересу, симпатії, тяги. Згуртувати може спільну справу, захоплення або обов’язок. Батькам варто спільно зайнятися вихованням дітей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.