Гороскоп на сьогодні 29 червня

Опубліковано: 29.06.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овнам важливо правильно розподілити час і сили. Активні дії обіцяють найкращий результат вранці, в цей час можна успішно завершити розпочату справу. Вдень бажано зменшити темп, уникати суєти і нових починань. Щоб ситуація розвивалася гармонійно, корисно заздалегідь визначити характер своїх обов’язків і межі повноважень, уточнити терміни, правила, межі, інструкції. Правильна тактика обіцяє фінансову прибуток та мирні стосунки з оточенням, включаючи колег і службовий персонал.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці сьогодні відчувають тягу до прекрасного, потребують любові, комфорт та уваги, схильні до миролюбства. Гедоністичні настрої візьмуть верх над діловитістю. Можлива лінь, не виключена підвищена тяга до солодкого. День сприяє розвитку естетичного смаку, обіцяє приємні моменти при зіткненні з природою і світом мистецтва. Гарний час для шопінгу, а також для косметичних процедур, живлення шкіри. Варто пам’ятати про почуття міри, інакше обставини нагадають про нього примусово.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Щоб добре провести день, Близнюкам слід знайти правильний баланс і неухильно слідувати йому. Обставини схиляють до наведення затишку в домі, може посилитися тяга до ласощів і зручностей. У родині або в іншому середовищі буде природним взаємний інтерес до безконфліктного співіснування. У той же час, сьогодні необхідно дотримуватися кордону, пам’ятати про ієрархії або про етикет, дотримуватися суворих правил поведінки на тій чи іншій території, особливо спільної, коректно вести себе зі старшими.

Рак (22.06 – 23.07)

Раків чекає вдалий день. Щоб виключити окремі неприємні хвилини, бажано дотримуватися обмеження по здоров’ю або професійного режиму. Проявляти ініціативу краще вранці, поки є натхнення. У другій половині дня варто скористатися можливостями, пов’язаними зі спокійними заняттями, комфортним відпочинком, мирним творчістю. Добре відвідати салон краси або ресторан, зробити масаж, побувати на виставці або в красивому куточку природи. Можна присвятити час любові, мистецтву, шоппінгу.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам день допоможе побачити хороше там, де раніше був лише привід для роздратування. Несподівано приємним може стати перебування вдома або в самоті. Якщо в сім’ї або іншому близькому оточенні панувала напруженість, можна сподіватися на гармонізацію психологічної атмосфери, зростання комфорту, урівноваження інтересів. Запорукою рівного настрою і гладкого перебігу подій стануть поміркованість, практичність і здоровий глузд. Зокрема, варто бути стриманішим і прискіпливіше в покупки, не допускати зайвих витрат.

Діва (24.08 – 23.09)

Дів ці добу закликають до балансу та помірності. Не варто відмовлятися від доступних задоволень, але необхідно розмежувати області вільного вибору і сфери, де доводиться дотримуватися нав’язаних рамок, рахуватися з об’єктивними факторами. Тверезо оцінивши свої можливості, ви будете насолоджуватися щастям і гармонією, одночасно уникаючи проблем. Не варто ігнорувати домашній і професійний розпорядок. Корисно заздалегідь розрахувати час і сили. Максимальний комфорт може чекати далеко від дому.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто прийняти ситуацію як належне і пошукати в ній позитивні грані. Для зовнішніх ініціатив може не вистачати умов або енергії, однак знайти радість сьогодні можна і в інших речах. Компенсувати моральні проблеми вам можуть невеликі зручності, дрібні матеріальні удачі. Відповідний момент для тимчасового усамітнення. Душевна та фізична реабілітація пройде успішніше, якщо правильно обрана дієта, знайдений оптимальний фінансовий курс, вивірений до дрібниць комплекс лікувальних і косметичних заходів.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні Скорпіони схильні до скепсису, що в сформованих умовах скоріше добре, ніж погано. Ситуація вимагає зважити плюси і мінуси, врахувати обмеження на даний момент або на найближчі місяці. У майбутніх планах, включаючи особисті і фінансові, можуть знайтися і вдалі, і сумнівні сторони, причому недоліки будуть невід’ємною «виворотом» достоїнств. Не виключений дефіцит фінансування або уваги. Зірки радять цінувати те, що є, і бути трохи скромніше в запитах, поки не змінилася обстановка.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Настрій Стрільців сьогодні багато в чому залежить від самопочуття, статусу, професійного або медичного режиму, а також від засобів, обраних для досягнення мети. День вимагає дисципліни, нагадує про борг, ієрархії. Стрільці, схильні до стриманості, обачності та помірності, пожнуть плоди своєї розсудливості, легко змиряться з відмовою або відстроченням. Якщо хочеться отримати відразу і багато, буде складніше переносити обмеження і заборони, оцінювати позитивні зрушення, помічати приємні дрібниці.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні доступно багато чого, але в розумних межах. Не варто сподіватися на диво і мріяти про негайне зняття всіх бар’єрів. При відсутності явних зовнішніх перешкод, перешкоджати вільній реалізації ваших найсміливіших бажань може внутрішній фактор, елемент приватного життя. Вас може стримувати залежність від обставин, проблема зі здоров’ям, система переконань, давній страх або психологічний комплекс. Зірки не радять сумувати, нагадують про тимчасову і цілком об’єктивний характер обмежень.

Водолій (21.01 – 19.02)

Обставини дня для Водоліїв умовно несприятливі, можливий похмурий погляд у майбутнє, але дотримання простих правил суттєво поліпшить будь-яку ситуацію. Сьогодні не варто поспішати з ініціативою, після завершення одних справ відразу братися за інші. Важливо не пропустити позитивні зміни, невеликі поліпшення, радіти дрібним практичним досягненням. Можна пом’якшити труднощі, зняти напругу, уникнути кризи. Є шанс залагодити побутову проблему, розплатитися з дрібними боргами або відпрацювати їх.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб день м’який і гармонійний, якщо заздалегідь окреслені межі, уточнено правила, визначені терміни, розставлені ролі. Варто тверезо оцінити межі чужих можливостей і не вимагати від оточуючих того, чого вони в даний момент не можуть вам дати. Корисно задати сценарій будь-якого заходу, включаючи романтичне, і вчасно поставити в ньому крапку. Не завадить розумне обмеження бюджету. Не варто ігнорувати вікову та службову ієрархію, регламент і етикет, інші об’єктивні обставини.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.