Гороскоп на сьогодні 1 липня

Опубліковано: 01.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам наступ уїк-енду обіцяє загострення пристрастей вдома або в значущих відносинах. Загостряться спори з приводу володіння, повноважень, розмежування і захисту територій, зон впливу і відповідальності. Частина заходів може бути спонтанною, спровокованої емоціями або громадською думкою. День вимагає дипломатичності. «Третейським суддею» може стати закон, договір. Небажано вибирати житло або партнера, давати обіцянки, зопалу приймати важливі рішення щодо нерухомості і близьких зв’язків.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців ці вихідні можуть стати неспокійними. Можливі заворушення в зв’язку з власною зовнішністю, здоров’ям та комфортом. Може стати важливим взаємодія з установою або групою людей нагального питання. Можливі ситуації, пов’язані з роз’їздами, активним інформаційним обміном, пошуком або наданням послуг. Зацікавлене обговорення перейде в оперативні дії, при цьому слова не повинні розходитися з ділом. Зросте ймовірність суєти, не виключені ризиковані або спірні моменти.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день буде надихаючим, але енерговитратним. Можуть бути витрачені як гроші, так і вербальна, емоційна, фізична енергія. Сили будуть кинуті на утримання і розвиток досягнутого. Багато може бути вкладено у дітей, особисте життя, творчий проект, у відпустку або відпочинок. Врівноважити кипіння пристрастей, заощадити сили і ресурси допоможе розуміння об’єктивної сторони обставин, що склалися. Гарною підмогою стане наявність надійного партнера, знання своїх прав і обов’язків.

Рак (22.06 – 23.07)

Увагу Раків сьогодні може бути повністю зосереджена на домашніх обставинах, сімейних зв’язках, обстановці в колективі або атмосфері в значимому партнерському союзі. При цьому багато Раків будуть схильні акцентувати власну роль у подіях. Справи, що зачіпають глибоко і особисто, більшість представників знаку вкладе всі свої сили. Щоб уникнути конфлікту, варто пам’ятати не тільки про свої потреби та амбіції, але і про правила поведінки у навколишньому середовищі, чужих права та потреби.

Лев (24.07 – 23.08)

Львів може чекати сюрприз у ході спілкування, у процесі поїздок, інформаційних пошуків, навчальних заходів, на новій території, у незнайомому середовищі. Комплекс знайомих превентивних заходів бажано поєднувати з готовністю до несподіваного повороту подій і швидкою реакцією на будь-тривожний сигнал. Технічна, емоційна, ідеологічна, побутова, інтелектуальна підготовка, в поєднанні з оперативністю, зведе ймовірність форс-мажорних випадків до нуля, а якщо вони виникнуть, допоможе їх вилікувати.

Діва (24.08 – 23.09)

Ініціативи Дів, як і виконання бажань, сьогодні багато в чому залежать від наявності коштів або запасу сил. Зростає вірогідність спонтанних значних витрат. Не виключена давно відкладається велика покупка. На активність можуть спровокувати додаткові грошові надходження, хороші новини, щедрі обіцянки чи інші події з позитивним, обнадійливим відтінком. Щоб результат порадував, бажано не виходити за рамки продуманого плану і враховувати існуючі об’єктивні обмеження. ,

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терезам важко стриматися, але зберегти почуття реальності і залишитися в рамках розумного цілком можливо. Може виручити звичка до дисципліни, витримці, обачності, знання законів, правил, маршрутів, пріоритет довготривалих цілей перед короткочасними імпульсами. Варто пам’ятати, що в цей день обстановка провокує на швидкий перехід від слів до дій. Ситуації цих доби підштовхують до спорів, які без належного самовладання здатні перерости в скандал і дати привід до розриву.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам доведеться узгоджувати особисті уподобання з колективними. Можливо, доведеться орієнтуватися на інтереси близького партнерства, правила соціуму, юридичний або моральний закон, стандарти поведінки в сім’ї або співтоваристві. Визначати ваші вчинки і навіть хід думок сьогодні може думка будь-якої інстанції, а також конкретної особистості, яка володіє популярністю або авторитетної для вас особисто. Тактичні поразки не варто сприймати як крах надій: швидше, зараз це «пробна куля».

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців день насичений. Можливо випробування, ініціація. В залежності від особистих нюансів і зовнішньої обстановки, потрібно мобілізація фізичних, душевних, технічних, матеріальних ресурсів. Незважаючи на можливі сварки, конфлікти, ризики, загрози та інші складні моменти, буде збережено оптимізм, азарт. Відповідний день для експерименту. Не варто жертвувати заради хвилинних примх основними принципами: краще знайти нестандартне рішення задачі, допомагає підтвердити завойований авторитет і статус.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У Козерогів можливі труднощі з вибором методів досягнення мети, дотриманням дистанції, балансом між дипломатією і боротьбою за справедливість. Можливе загострення конкуренції. Амбітні і темпераментні Козероги схильні чинити опір натиску ззовні, жертвувати собою заради особистого успіху або інтересів свого союзу. Нерішучі Козероги можуть болісно заздрити чужим перемогам. Важливо врахувати ситуацію, думка опонента або суспільства. Небезпечно «викликати вогонь на себе», провокувати сварку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто турбуватися за результат ситуації, він сприятливий у будь-якому випадку. У той же час, зірки закликають до дії, зволікання може істотно зіпсувати успіх і знизити стартові можливості. Не виключені проблеми в дорозі, конфлікти з іноземцями, ускладнення з законом, з отриманням медичних та інших послуг. Не варто сподіватися на диво чи на підтримку ззовні. Бажано вчасно вимовляти потрібні слова і приймати адекватні до ситуації заходи: від цього залежить якість реалізації бажань.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб день загрожує кризою, що означає «світло в кінці тунелю». Заради виконання бажань доля може вимагати підвищеної плати, а в деяких випадках, і жертви. Зірки не радять вам довго роздумувати: якщо мета важлива, вкладення виправдані і окупляться. Енергію краще витрачати не на опір неминучого, а на подолання труднощів, особливо, якщо випадок у вас запущений. Дотримуючись цієї поради, ви прискорите хід подій, скоротіть складний період, знімете перешкоду на шляху до успіху чи щастя.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.