Гороскоп на сьогодні 6 липня

Опубліковано: 06.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам події цього дня покажуть, до яких меж простягається межі можливого і дозволеного. Зірки дадуть свободу, але в певних рамках. Можливий інтерес до політики, права, релігії, подорожам, іншим країнам і культурам. Не виключено спокуса побувати в місцях з романтичною історією, вплутатися в авантюру. Стримуючим фактором може стати буква закону, межа чужій території, особиста професійна чи моральна відповідальність. Може зіграти роль повага до авторитетів і традицій.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять сконцентруватися на можливі проблеми при виконанні бажань і нагадують, що профілактика краще лікування. Чим масштабніше запити і авантюрнее задуми, тим вище потреба в надійною страховкою. Не варто піддавати ризиків банківські вклади, важливі вантажі, ключову інформацію. Можливо, у вашій ситуації захисту і підтримки потребують не матеріальні, а моральні цінності. В критичний момент гарною підмогою стане знання своїх і чужих прав та обов’язків.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам стратегію дня продиктує зовнішнє середовище. Зіграє роль думка конкретної особи, групи або інстанції. Взаєморозуміння з ними може залежати від особистих примх, непояснених симпатій і антипатій. Найкраща тактика – займатися своїми справами. Якщо ви врахуєте об’єктивні межі своїх можливостей, то в іншому будете вільні і щасливі. День формує умови для зміни інтересів, створює передумови для нових знайомств і відновлення колишніх контактів, заново відкриває шляхи і можливості.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не обійтися без дисципліни, режиму, підпорядкування правилам. День вимагає помірності. Великі плани і благі наміри можуть бути блоковані. В якості перешкоди може виступити стан здоров’я, фронт робіт, посадова інструкція, турбота про когось. Не найкращий момент для веселого відпочинку, вільної творчої діяльності. Навіть в улюбленій справі уваги зажадають не самі надихаючі боку. Можливо, доведеться проявити вимогливість, зайнятися систематизацією, чищенням, лікуванням, профілактикою.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів атмосфера цих доби потенційно гармонійною. Зростає товариськість, підвищується ймовірність цікавого знайомства або випадковій зустрічі з потрібною людиною. Можливі нові ідеї, приємні звістки, імпульси до творчості. У той же час, не виключені моменти розчарувань. Може не дати очікуваного задоволення знайомий маршрут, звичний сценарій. Настрій може залежати від примхи. Коренем проблеми може бути внутрішня неготовність прийняти позитивні зрушення, побачити або почути хороше.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам необхідно врахувати об’єктивний обмежуючий фактор, наприклад, офіційні межі особистої території. Лінія поведінки може залежати від сімейного, професійного, батьківського або громадянського обов’язку, житлового або шлюбного контракту, стану здоров’я. Добровільне прийняття реальності і дотримання правил розв’яже вам руки і дозволить знайти нішу, в якій буде приємно, цікаво, спокійно. Невдоволення і спроба протесту чреваті ускладненнями, включаючи розлад у сім’ї і близькому оточенні.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день дозволяє повернутися у звичне середовище, до знайомих справах або маршрутами. Є передумови для налагодження зв’язків, прояву симпатій, перемикання на більш гармонійні теми для обговорень і більш приємні приводи для зустрічей. Незважаючи на гарний збіг обставин, у багатьох Ваг сьогодні можлива схильність використовувати ситуацію упівсили. Щоб день виявився повноцінним і продуктивним, бажано абстрагуватися від нав’язливих думок про не взятої вершині або не задоволених амбіції.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки не радять піддаватися імпульсам марнотратства і виходити за рамки бюджету. У виборі речей, цінностей, стратегій не варто керуватися модою, рекламою або чужими смаками: сторонні зразки і нав’язані стандарти можуть вам не підійти. Ресурси краще збирати, а не витрачати. Встояти перед спокусою ризикованих вкладень з метою швидкого прибутку допоможе неоднозначний досвід попередніх експериментів. Якщо великі витрати неминучі, бажано заздалегідь подбати про якість і гарантії.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців день вдалий, за наявності витягу та самоконтролю. Не виключено іспит на вірність основним принципам, а також на вміння керувати своїми емоціями, звичками, примхами, поганими нахилами. Визначити лінію поведінки може професійна дисципліна, борг, статус, здоров’я. Можливі ситуації, які змушують врахувати хід часу, вікові рамки. Небажано захоплюватися, поспішати, демонструвати надмірний ідеалізм або недоречний ентузіазм: є ризик поставити себе у фальшиве становище.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів сьогодні важливі особисті переконання, не останню роль відіграє наявність або відсутність напрацьованого внутрішнього стрижня. При слабкій духовної опори, можлива залежність від середовища, поточних подій, самопочуття, емоційного стану. На тлі тимчасових невдач або нездужань не виключені хвилини зневіри, можуть негативно сприйматися будь-які зміни. Також, сьогодні для вас може мати велике значення ситуація в цій галузі, галузі знань, групі, країні або географічній точці.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні багато Водолії поглинені своїм захопленням і планами на майбутнє. На перше місце можуть потрапити інтереси проекту або групи. Можливий великий інтерес до політичних, наукових, соціальних подій. Якщо ви честолюбні і волелюбні, бажано змінити обстановку залежності і нервозності на більш гармонійну, точніше відповідає вашим устремліннями, переконаннями і темпераментом. В ній ви зможете підтвердити свою репутацію професіонала, ідейного натхненника, неформального лідера, вірного друга.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні не варто робити що-небудь самостійно, без потрібної санкції або схвалення. Індивідуальна ініціатива може «не прозвучати», а в гіршому випадку, виявиться караною. Краще відмовитися від вільної творчості, зухвалої поведінки. Небажано конфліктувати з начальством і владою, вплутуватися в ідеологічні та професійні конфлікти, порушувати дисципліну, ігнорувати субординацію, забувати про борг. Законослухняність і добровільне самообмеження можуть мати свої бонуси.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.