Гороскоп на сьогодні 8 липня

Опубліковано: 08.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки не радять будувати романтичні плани, так як обставини можуть змусити зосередитися на одній цілі і віддати основні сили саме їй. Визначальним фактором можуть виявитися сімейні і побутові потреби, думка батьків, домочадців. Зростаюча напруга здатне закласти грунт для скандалу, особливо, якщо ви опираєтесь неминучого. У той же час, ви можете самі захопитися з’явилися фронтом робіт і несподівано побачити в ньому замість прикрої «повинності» рішення цікавої задачі.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям, особливо активним і заповзятливим, варто приготуватися до пригоди. Будь-яка діяльність буде ставати все більш захоплюючою у самому процесі роботи, при цьому одна подія здатне спричинити за собою інше. Навіть звичні процедури можуть прийняти оригінальний оборот, змусити проявити вас або оточуючих такі якості, як швидкість, спритність або широта кругозору. Зростає ймовірність несподіваного повороту обставин в дорозі, в ході господарських маніпуляцій.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день може бути пов’язаний з подоланням перешкод або відсутністю бажаного рівня особистого комфорту. Не всі події будуть піддаватися прогнозом. Діяти доведеться не у власному стилі, а в дусі моменту. Непередбачені обставини можуть наздогнати у шляху, у процесі спілкування. Можливо занепокоєння з-за дітей. Не виключено, що вам доведеться кардинально переглянути цілі уїк-енду або засоби їх досягнення. Може бути скасовано побачення, переглянутий маршрут або пріоритет витрат.

Рак (22.06 – 23.07)

У подіях цього дня Раки можуть побачити загрозу, виклик або провокацію. Не виключено, що ініціатива буде належати іншим людям, а вам буде відведена роль реагує боку. Можливі непрості зовнішні обставини. Якщо ви не маєте необхідного захисту, не можете похвалитися відмінною психологічною і фізичною формою, зірки не радять вам довго перебувати в людному місці, ворожому середовищі. В близьких відносинах посилиться ймовірність сварок, з перспективою чергового витка старого конфлікту.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам настали вихідні можуть додати клопоту. Не виключено, що доведеться відкласти деякі приємні плани та улюблені заняття. Це не найкращий момент для демонстрації автономності і відмови від підтримки: можливо, ви не впораєтеся із завданням самостійно і будете потребувати в оперативних професійних послугах. В центрі уваги може виявитися домашній вихованець. Не рекомендується ігнорувати симптоми недуги, так як негативні процеси сьогодні володіють підвищеною негативною динамікою.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день дасть черговий шанс продемонструвати свої таланти в комплексі. У число необхідних якостей можуть потрапити рішучість, оперативність, креативність, винахідливість, практицизм. Незалежно від ваших особистих переваг, досягнень і авторитету, ситуація може вимагати залучення додаткових технічних засобів або грошових ресурсів. Складний і відповідальний момент можливий у процесі виховання дітей, може стати удвічі актуальною турбота про їх фізичної або моральної безпеки.

Терези (24.09 – 23.10)

Уїк-енд провокує Ваг на крайнощі, важливо утримати рівновагу. Епіцентром подій може стати будинок, особиста територія, підвладне господарство, власний бізнес. Не виключені конфлікти з батьками або людьми, що мають відношення до вашого житла. Можливо, буде зачеплено ваше самолюбство, оскаржений авторитет. Дуже болючим стане розтин грубих недоліків і порушень. Не виключено, що будуть порушені питання традицій, права, захисту, потрібно виражена громадянська або ідеологічна позиція.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів можуть захопити сенсаційні новини, позаштатні ситуації. Бурхливі події в близькому оточенні можуть бути відображенням більш масштабних процесів. Можливі події в дорозі. Ризики зростають при зіткненні з владою, силовими структурами, іноземцями, впливовими людьми і групами, особливо якщо ви схильні до авантюр чи займаєте активну громадянську позицію. Пряма небезпека малоймовірна, якщо ви вирішуєте свої проблеми своїми силами, не шукаєте посередників і додаткових пригод.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Успіхи Стрільців сьогодні залежать від уміння розпоряджатися своїми, чужими або спільними ресурсами. Чим ширше ваші повноваження і більше запити, тим крутіше будуть зигзаги фортуни. Якщо ви граєте в небезпечні складні ігри, то протягом одного дня можете кілька разів втратити і знову придбати щось цінне. При сталевих нервів і великому досвіді, день підходить для ризикованого експерименту. Рекомендується утриматися від витрат, вкладень та інших дій, націлених на гарантований стабільний результат.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів сьогодні є життєво важливим вміння управляти своїми емоціями, бажаннями, звичками, спонтанними імпульсами. Може сильніше звичайного дратувати поведінка відомих персон і близького оточення. Не останню роль відіграє моральна твердість. Бажано відкласти мирні ініціативи, розвиток перспективних відносин. Не варто втрачати присутність духу в ході конкуренції, або в іншій складній ситуації взаємодії з іншими людьми, так як це буде автоматично означати ваша поразка.

Водолій (21.01 – 19.02)

Благополуччя Водоліїв сьогодні залежить від лінії поведінки. Найбільш безпечна роль глядача. Додасть проблем активну участь у чужих справах, незалежно від мотивації. Зірки підказують, що благі наміри в цей день здатні дати відомий сумний результат, і радять двічі подумати, перш ніж кидатися комусь на допомогу. Не варто ігнорувати внутрішні проблеми, пов’язані з побутом, здоров’ям, родинним мікрокліматом, інакше ймовірний неприємний сюрприз, може розкритися неприємний факт.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам події дня обіцяють багато цікавого і повчального. Заповзятливі Риби здатні включитися в колективну авантюру і випробувати багато речей на власному досвіді. Якщо ви залишитеся глядачем, то будете всією душею за когось вболівати. Корисно стежити за соціальними подіями, тенденціями у близької вам середовищі або професійній області. Внаслідок кризової ситуації може бути виявлена сувора правда, але також і прочинені двері в майбутнє. Можливо, зміниться ваша думка про щось важливе.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.