Гороскоп на сьогодні 12 липня

Опубліковано: 12.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Цей день Овни має право провести у вільному режимі. Напрямок інтересів і стратегію може підказати випадковий поворот подій. Не виключено, що на першому плані опиняться колективні плани і потреби, або ви задіюєте резерви групи для вирішення своїх персональних завдань. Обов’язкові заходи краще перенести на ранок. Увечері можна покластися на інтуїцію і відчуття. До кінця дня вірогідне зниження зовнішньої активності і товариськості, орієнтири може задати приватне життя або внутрішня потреба.

Телець (21.04 – 21.05)

На початку дня Тельцям не варто випереджати події: незважаючи на всі старання і розрахунки, не виключено сюрприз. Спокійне спостереження за подіями буде доречніше суєти і активного контролю. Можливо, доля вирішить дещо за вас. Аж до вечора може зберігатися необхідність слідувати правилам, проявляти дисциплінованість, відповідати статусу, рахуватися з професійним розкладом, думкою начальства, чужими потребами. Вечір може подарувати натхнення, підказати тему для експромту.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки можуть розраховувати на стабільність і передбачуваність подій вранці та вдень, а не ввечері. У першій половині дня гарантована страховка від грубих помилок, інтуїтивно вірну послідовність дій, можлива підтримка від друзів, не підведуть і обставини. Ближче до кінця дня може намітитися протилежна тенденція, коли будь-який непродуманий крок веде до двоїстим наслідків. Щоб уникнути пастки, у важливих справах бажано не поспішати і починати з порівняння варіантів.

Рак (22.06 – 23.07)

До настання вечора Ракам зірки рекомендують зберігати витримку і спокій, стримувати імпульси, виявляти дружелюбність або нейтралітет. Не варто залишати незакінченими важливі справи, особливо, якщо від старанності, скрупульозності, законослухняності залежать добробут і безпеку. В кінці дня очікується приплив енергії, який може виражатися або в бажанні діяти, або в нестримний розгул фантазії. Якщо вперед вирішальний крок, варто перевірити можливі слабкі місця своєї позиції.

Лев (24.07 – 23.08)

Вранці та вдень Леви можуть розраховувати на прозорість відносин і загальну керованість ситуації. Не варто зволікати із затвердженням домовленостей, підбиттям спільних підсумків, уточненням своїх і чужих прав, обов’язків, повноважень, гарантій. Небажано починати співпрацю з нуля, в тому числі, новий цикл переговорів: можливо неправильне позиціонування з вашого боку. Увечері уваги може зажадати секретна справа. Варто прислухатися до інтуїції, якщо вона натякає на можливість кризи.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам краще зробити акцент на рутині. Навіть якщо ви проводите експеримент, доведеться дотримуватися системи правил і стандартів. Добре налагоджена повсякденна діяльність надійно захистить від хаосу і непередбачуваності. Запобігти нездужання допоможе дотримання режиму та лікарських рекомендацій. Увечері варто звернути увагу на поведінку партнерів і супротивників: і ті, і інші здатні на приховану активність, яка може бути запрошенням до співпраці або до підвищеної відвертості.

Терези (24.09 – 23.10)

Основну частину дня Ваги проведуть в передбачуваному режимі. Можливий сюрприз з боку партнера, але швидше за все, він не стане для вас несподіванкою. Аж до вечора можна спокійно займатися улюбленою або знайомим справою, спілкуватися з друзями, дітьми, однодумцями. У разі втоми, це підходящий момент для відновлення сил. Вечір може поставити перед вами нове завдання. Зірки підказують, що не варто братися за неї власноруч, краще звернутися за допомогою у відповідний сервіс.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Новий поворот подій Скорпіонів чекає ввечері. Вдень ситуація може здатися вам тупиковою, особливо, якщо ви нічим не зайняті. На досягнення в цей час розраховувати важко, але і байдикувати небажано. Добре навести порядок вдома, на робочому місці, у підзвітних ресурсах, на ввіреній території. В кінці дня відкриється прекрасне поле для дій. Творчий, любовний, ділової або духовний імпульс подарує вам віру, енергію або азарт, які вже самі по собі є передвісником успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На початку дня Стрільцям не варто прагнути до змін, краще залишитися на колишній хвилі і витягти все можливе з обставин, що склалися. Хід справ у цей час буде піддаватися вашому контролю, а думка про те, що ви зробили все необхідне, додасть вам впевненості. Форсувати події і раніше часу братися за нові справи не рекомендується: в кінці дня зірки самі подбають про те, щоб ви не нудьгували, і підкинуть вам невелику загадку. Може змінитись атмосфера вдома або в близьких відносинах.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вдень Козерогам належить слідувати наміченим планом, запорукою успіху будуть спокій та послідовність. Зробивши необхідне, варто утриматися від подальших спонтанних дій до вечора. Небажані зайві витрати, не завадить помірність у харчуванні, можна тимчасово скоротити контакти, взяти тайм-аут у справах. В кінці дня зміниться фокус уваги, стиль поведінки підкаже обстановка або інтуїція. Можуть з’явитись умови для співпраці, любовної або ділової інтриги, романтичної зустрічі.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям вдасться аж до вечора підтримувати зовнішнє і внутрішнє рівновагу. Раціоналізм і досвід не дадуть переступити межу дозволеного, допоможуть утриматися від непотрібного максималізму, вчасно вийти з гри, зупинити вичерпав себе діалог. Сприятливий збіг обставин забезпечить вам гарний настрій і рівне самопочуття. Стабільність може призвести до ліні. В кінці дня пасивність і самозаспокоєність можуть змінитися активним інтересом до подій, динаміки додасть матеріальний стимул.

Риби (20.02 – 20.03)

Ранок для багатьох Риб виявиться спокійнішим і навіть нудним, чого не можна сказати про вечірньому періоді. В кінці дня може розігратися ваше воображеиие, посилитися будь-який каприз, з’явитися нова мотивація. Якщо вас щось стримувало, протягом дня перешкоди можуть зникнути, або здатися вам менш серйозними, ніж вони є насправді. Бажання можуть виявитися сильними, але, як це зазвичай з вами буває, суперечливими. Ваш запал може остудити знайомий страх, здоровий глузд, інстинкт самозбереження.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.