На Уманщині розпочалася жнивна кампанія 2017

Опубліковано: 16.07.2017

Жнива – найвідповідальніша пора в житті хліборобів. Адже не дарма говорять: не той урожай, що на полі, а той що в коморі.

Жнива - найвідповідальніша пора в житті хліборобів. Адже не дарма говорять: не той урожай, що на полі, а той що в коморі.

Сільськогосподарське виробництво це нелегка праця, яка вимагає від хліборобів витримки, винахідливості, постійного вдосконалення елементів технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Та є в сільськогосподарському виробництві фактор, який не можливо передбачити та запобігти – природні аномалії.

Поточний рік приніс трудівникам села серйозні випробування. Спочатку весняні приморозки 10 травня та посуха спричинили порушення нормальної вегетації сільськогосподарських культур і, як наслідок, зниження прогнозованої урожайності всіх вирощуваних культур.

Та, як виявилось, це був не край випробувань, які довелось пережити товаровиробникам району в поточному році. Буревій, який прокотився в Уманському районі 1.07.2017 року, завдав значної шкоди посівам сільськогосподарських культур господарств Ладижинської та Бабанської зон.

Незважаючи на складні погодні умови, площа до збирання ранніх зернових в районі складає 27375 га, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 21863,6 га. Із загальної площі ранніх зернових площа збирання озимих зернових складає 17066 га, та ярих – 10309 га., повідомили онлайн-газеті Новини Черкас в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації

Жнивну кампанію 2017 року розпочато 6.07.2017 року зі збору гороху та озимого ріпаку. Першими вийшли в поле ПП «Рогова» та СТОВ «Дружба».

Станом на 11.07.2017 року включились до збору ранніх зернових ДП «Умань-Агро», ФГ «АФ Базис», ТОВ «Уманьхімагро», КСП «Родниківка», ТОВ «АФ Текуча», ТОВ «Агроплант».

Ранні зернові обмолочено на площі 753,3 ц/га (2,7% до прогнозу), намолочено 2977 тонн, середня урожайність становить 40,5 ц/га.

Жнивна кампанія 2017 року набирає обертів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.