Рятувальники попереджають працівників сільгосппідприємств про дотримання правила пожежної безпеки під час жнив

Опубліковано: 19.07.2017

Рятувальники попереджають працівників сільгосппідприємств про дотримання правила пожежної безпеки під час жнив

Особливо актуальною темою на разі є забезпечення належного протипожежного стану під час проведення жнивної компанії 2017 здійснення організаційних та практичних заходів щодо протипожежного захисту нового врожаю з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів у через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю.
З метою недопущення пожеж на полях під час збору ранніх зернових культур 18 липня співробітники Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели рейд місцями вирощування, збору та переробки врожаю.
Однією з основних причин виникнення пожеж на хлібних масивах є «людський фактор» безвідповідальне байдуже ставлення пересічних громадян до нелегкої праці хлібороба, необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, та порушення елементарних правил експлуатації машин та агрегатів.
Особлива увага рятувальників під час проведення рейдових заходів приділяється справності зернозбиральної техніки, що використовується сільгоспвиробниками на хлібних масивах її укомплектування первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопавками.
Здійснення щоденних рейдів місцями вирощування врожаю дає можливість всебічного контролю співробітниками ДСНС дотримання правил пожежної безпеки сільгоспвиробниками в період активної фази збирання врожаю.
Уманський районний відділ ДСНС України у Черкаській області звертається до громадян та вкотре нагадує, у період збирання врожаю категорично забороняється:
палити біля хлібних масивів;
розкладати багаття на полях та поблизу них;
спалювати стерню, післяжнивні залишки;
полювати неподалік ланів;
допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками;
обов’язкова наявність іскрогасників на автомобілях та тракторах.
Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!

 

Інформує Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.