В Умані садисти заживо різали цуценя

Опубліковано: 19.07.2017

Фото Яніны Тиховськи.

Люди не перестають дивувати своєю жорстокістю та байдужістю. Останнє наше повідомлення від благодійного фонду “Серце друга” було про те, що В Умані знову дитина врятувала кошеня від малолітніх хуліганів. Діти жорстоко поводилися з твариною, кидалися нею як непотребом. На щастя, для кошеняти все обійшлося добре і воно знайшло собі вірну та люблячу хазяйку, яка ніколи не зрадить.

А тепер з’явився ще один малюк, якому хтось зняв шкіру на спині. Про це повідомляє волонтерка Яніна Тиховська на сторінці “Серце друга”Благодійний фонд захист тварин у Фейсбук, йдеться на сайті Рідний край:

“Було вже різне, але таке вперше… Малесеньке цуциння, без шкіри на пів тільця. Без людськоі жорстокості не обійшлось. Що робиться в голові садиста, коли він здирає шкіру з живоі істоти? Про що думає, що переживає беззахисне створіння в такі адські миті? Шансів на порятунок не було, але маля терплячи жахливий біль відчайдушно чіпляється за життя. Зараз на лікуванні в клініці Айболіт. Будь яка допомога буде актуальною…” – йдеться у повідомленні.

Фото Яніны Тиховськи.

Коментарі тут будуть зайвими.

Нині цуцик потребує лікування. Кожна гривня буде в нагоді.Фото Яніны Тиховськи.

Нагадаємо, В Умані малолітні хулігани знущалися над безпритульним цуценям

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.