Гороскоп на сьогодні 21 липня

Опубліковано: 21.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Козеріг .Двоїстий, суперечливий день. Вплив планет то буде гальмувати справи, то зміцнювати. Якщо ви заслужили, з’являться нові можливості для роботи, самовдосконалення, але при цьому ви можете втратити те, чим дорожили. Треба стежити за ходом своїх думок, підписання документів краще відкласти. І взагалі березень слід розглядати як час, який треба прожити тихо.

Водолій . Багато Водолії будуть дуже вразливими. Сказане кимось образливе шару, навіть без особливого злого умислу, може вас ображати. Крім того, ви можете бути схильні до шлункових або кишкових інфекцій. Уникайте сьогодні будь-яких емоцій. Намагайтеся підтримувати в собі рівновагу, аж до відсторонення. Простежте за якістю продуктів, не вживайте консерви з вичерпаним терміном придатності. Рекомендується частіше пити соки, бажано без консервантів.

Риби . Ви схильні помилятися та обманюватися, а також вдаватися ілюзорним мріям. Вам властиві недовірливість і тривожність. Ви зацікавлені насамперед у вдосконаленні людських ідеалів і будете щасливі тільки тоді, коли особисто піддасте «перевірки на міцність» всі життєві цінності.

Овен . Сьогодні у представників цього знаку будуть уживатися реаліст і ідеаліст. Вони будуть абсолютно нездатними визнати поразку, навіть коли воно очевидно. Вірте в щасливий кінець, завжди розраховуючи тільки на себе. Ви не повинні чекати чиєїсь милості, завойовуйте успіх самі.

Телець . Ймовірно, у вас з’явиться можливість розширити свій бізнес, однак спочатку доведеться подолати бюрократичні перепони. Зверніться за консультацією до тим, хто вже пройшов цей складний шлях. Вам підкажуть, як досягти мети.

Близнюки . На жаль, доходи будуть компенсуватися витратами. Сьогодні витрати на побутові потреби можуть значно послабити бюджет Близнюків. У фінансових угодах розраховуйте на допомогу партнера. Об’єднавши свої зусилля, ви зможете досягнути великих успіхів і будете насолоджуватися плодами своїх праць.

Рак . Багато Раки сьогодні будуть на підйомі. Попередній період був для більшості з них успішним у всіх сенсах. Але от тільки не захоплюйтеся накопиченням: дуже сите життя обернеться для вас душевним дискомфортом. Зараз вам потрібно спокійно оцінити свої досягнення, розібратися, які з розпочатих проектів треба реалізувати в першу чергу, словом – створити базу для спокійного й розміреного життя.

Лев . День сприятливий для одержання інформації, а також для навчання і бізнесу. Можна укладати великі угоди, підписувати документи. Зверніть увагу на законність вжитих вами дій. Не намагайтеся вести політику подвійних стандартів – подвійність обернеться проти вас.

Діва . Ймовірно, що розташування планет змусить вас підвищити інтенсивність праці, мобілізувати власні зусилля та зусилля інших людей для проведення культурних, спортивних чи інших масових заходів. Постарайтеся створити в колективі настільки легку, радісну і невимушену атмосферу, щоб цей день залишився в пам’яті багатьох людей.

Ваги . Чудова пора для спортсменів, мандрівників та просто енергійних людей. Високі амбіції і прагнення ризикнути допоможуть добитися непоганих результатів.

Скорпіон . Ви зумієте здійснити все, що забажаєте в цей період, і поширити своє магнетичний вплив за межі своєї сфери діяльності. Тільки ваша наполегливість у поєднанні з силою переконання призведе до успіху.

Стрілець . Можливо, у вашого обранця серйозні наміри, а може бути, він вважає вас іграшкою в своїх руках. Або, навпаки, це ви вирішили пограти чужими почуттями. Будьте серйозніше у своїх намірах! Легковажне ставлення до кохання може зіграти з вами злий жарт: вам будуть подобатися одні, а ви станете подобатися іншим.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.