Срібна «Юна міс Україна-2017» — із Черкащини

Опубліковано: 21.07.2017

Срібна «Юна міс Україна-2017» — із Черкащини

Щоліта національний фестиваль моди і таланту «Міні міс України» збирає талановитих дітей (вік учасників від 6 до 16 років) – призерів регіональних турів на фінальні змагання у Києві.
Нині серед 30 учасниць з різних міст України була і 15-річна монастирищанка Катя Пудзерко. Про це повідомляє Черкаський край.

Конкурсна програма складалась з кількох етапів: бесіда з журі, вихід у національному вбранні, презентація свого таланту у власному арткостюмі, дефіле в колекції одягу українських дизайнерів. При спілкуванні з журі (у його складі – зірки вітчизняного світу моди, шоу-бізнесу) учасниці мали представити творчі роботи, суть яких – довести, що у непростих реаліях сьогодення є безліч можливостей робити добро.

Катя представила свій «Щоденник добрих справ» і отримала високі бали від журі. Юна монастирищанка має чудовий голос і тур презентації свого обдарування — дівчинка виконувала пісню з фільму «Ромео і Джульєтта» — виявився найуспішнішим для неї. У підсумку Катя стала срібним призером у старшій віковій групі і здобула титул «Юна міс України-2017». Всі призери всеукраїнського фестивалю запрошені до участі у міжнародному конкурсі «Little Miss and Mister United World-2017”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.