Гороскоп на сьогодні 24 липня

Опубліковано: 24.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам день дозволяє ефективно реалізовувати свій потенціал у будь-якій області, збагачуючись і в діловій, і в особистій сфері. Вдалий час для починань, пов’язаних з іграми, тренуваннями, активним відпочинком, рекламою, для відкриття нового проекту, для дебютного виступу. Не варто зволікати, якщо ви зацікавлені в якісній комунікації: час, відведений на переговори, дискусії, визнання, пропозиції, навчання, демонстрацію літературних талантів або налагодження зв’язків, може стрімко танути.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям важливо не тільки діяти, але й вміти домовлятися, вірно і вчасно висловлювати свою думку. Сьогодні спілкування – необхідна складова будь-якої акції, в першу чергу, у близькому колі. Витрата вербальної енергії може виявитися для вас не менш відчутним, ніж витрата фізичних сил. Не варто відкладати сімейна рада, зустріч з ріелтором або орендарем, контакт з кадастрової службою. Актуальною темою може стати налагодження контакту з дітьми, або їх обговорення нагальних потреб з третіми особами.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам зірки радять проявити максимальну активність у напрямках, пов’язаних з поїздками, контактами, навчанням, рекламою, інформаційним пошуком, літературної, посередницької та программистской діяльністю. Сьогодні ви на піку успіху, але вже завтра деякі шляхи можуть почати закриватися. Це прекрасний день для знайомств і розвитку відносин, для співбесіди, в тому числі, завдяки ненав’язливій демонстрації ваших комунікативних здібностей, обізнаності, особистого шарму, стилю і смаку.

Рак (22.06 – 23.07)

Від Раків сьогодні потрібні активність, дисципліна, контактність, творчий підхід до справи. Жити краще справжньою хвилиною, витягуючи з неї максимум. Відмінний день для освоєння всього актуального і прогресивного, включаючи системи платежів і методи заробітку. Адаптуватися до нового амплуа, колективу або колі завдань допоможуть товариськість, почуття гумору, наявність оригінального хобі. Знадобляться системність і далекоглядність у виборі покупок, при управлінні ресурсами. Відповідний момент для шопінгу з дітьми.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто запланувати на добу ці найважливіші справи, успіх гарантований. Не варто знижувати темп, поки задумане не буде доведено до кінця, а з обставин не буде залучена вся користь. Силовим методам варто віддати перевагу інтелектуальні. День сприяє красномовства, підвищує здатність до навчання, змушує співрозмовників прислухатися до вашої думки і визнати ваші літературні таланти. Можна розсилати листи, озвучувати ідеї і пропозиції, знайомитися, займатися піаром, залагоджувати суперечності.

Діва (24.08 – 23.09)

Цей день може ознаменуватися для Дів інтенсивними контактами або роздумами. Ймовірна активна робота з кореспонденцією, комп’ютерними програмами, текстами, графікою, анімацією. Може стати в нагоді знання актуальних тенденцій, взаєморозуміння з представниками молодого покоління. Не варто відкладати обговорення тем, думка про які вже склалося у вашій свідомості. Різка зміна тематики і кола спілкування небажані: ви можете все ще мислити по інерції, залишатися заручником моди або звички.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки радять провести день в товаристві однодумців. Справи підуть вдаліше, якщо ви маєте зв’язками, «допомогу залу». Завдяки позитивним особливостям цих доби, ви будете однаково гармонійно відчувати себе в діловій і богемному середовищі. При наявності спільних інтересів і захоплень, буде мати мінімальне значення різниця поколінь, не стане проблемою подолання соціальних, культурних, ідеологічних відмінностей. Відповідний момент для творчих, рекламних, корпоративних заходів.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не завадить включити в список своїх достоїнств красномовство і артистизм. Вміння спілкуватися, створювати образ, яскраво та доступно висловлювати свої думки буде незамінним, якщо ви прагнете когось зацікавити, мають намір дати рекламу своїм талантам або просунути ідею. При взаємодії з дітьми і підлеглими знадобиться вміння поєднувати демократичний тон і авторитетну позицію. Відповідний момент для наради, співбесіди. Не варто ігнорувати запрошення на корпоратив, прохання начальства.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям не варто відкладати задумане: шлях відкритий, ініціативи приречені на успіх. Можливо, ваша слава буде йти попереду вас. Масу цікавого обіцяє знайомство, навчання, подорож, наукова робота. Вдалий контакт з іноземцями. Добре зайнятися оформленням візи, закордонні паспорти, вивченням чужої мови. При скромних запитах і невпевненості в собі, день дасть стовідсоткову захищеність, допоможе залишитися оптимістом, гарантує справедливе рішення, щасливу звістку, позитивне підтвердження.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто зібрати інформацію по злободенній темі. Корисно все, що проллє світло на вас цікавить область, допоможе побачити істину і оцінити перспективи. Обізнаність необхідна, якщо ви приступили до складного справі, вирішуєте життєво важливе питання. Не варто заздалегідь драматизувати ситуацію, краще проявити почуття гумору, зберегти творчий підхід до справи і оптимістичний погляд на речі. В ході спілкування може стати в нагоді вміння володіти голосом і мімікою, органічно входити в ту чи іншу роль.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки дають в руки потужну зброю по завоювання популярності, але натомість вимагають абсолютної впевненості в собі. Крім спеціальних умінь, що можуть стати в нагоді артистичні, дипломатичні, ораторські здібності, навички ведення діалогу і управління увагою аудиторії. Якщо ви не володієте потрібним набором якостей, наприклад, не любите публічності, можна діяти через посередників, вдатися до допомоги друга, партнера, представника. У переговорах важливо дати слово співрозмовника і вислухати його.

Риби (20.02 – 20.03)

Увагу Риб може поглинути навчальний процес, інтенсивна робота з інформацією, обробка кореспонденції. Ситуація може вимагати тісного спілкування з консультантом, колегами, обслуговуючим персоналом. Не варто відкладати нарада з лікарем, тренером, помічником, з представником інформаційного або технічного сервісу, агентства з реклами або працевлаштування. Рибам-батькам зірки радять підтримати контакт з особою, яка приймає участь у вихованні та навчанні їхніх дітей, наприклад, репетитором.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.