Що вирішив суд: З’явилися подробиці запобіжних заходів для Максима Полякова (ВІДЕО)

Опубліковано: 24.07.2017

polyakov__rbk_ukraina__650x410

Солом’янський райсуд столиці обрав запобіжні заходи для черкаського депутата Максима Полякова. Судом була встановлена застава у розмірі 304 тис грн, а також носіння електронного браслета стеження. Про це нам повідомляє видання «Рідний Край» з посиланням на 5 канал.

Обранцю від “Народного Фронту” закидають отримання хабарів за сприяння іноземній фірмі у видобутку в Україні бурштину. Максим Поляков з двома охоронцями, адвокатами, колегами по фракції і заступником голови Регламентного комітету прибув на засідання до суду. Своєї вини не визнає, але до грошової застави готовий. “Я не з тих людей, які показують, що я тут жебракую, ледве доїхав”, – пояснює нардеп.

Уже на засіданні народний депутат знову захотів подивитися кіно за участі спецагента НАБУ Катерини, щоб прокоментувати. Суддя – відмовив. Прокурори відразу озвучують суму застави – півмільйона гривень. Сума вдвічі менша, ніж сума хабара, в отриманні якого Полякова підозрюють.

“Були факти в житті підозрюваного. З пісні слів не викинеш”, – каже прокурор САП Віталій Кравець. Адвокати усі звинувачення відкидають і кажуть, що підзахисний хабарі не брав. Вони також називають усі докази прокурорів надуманими. “Жодних доказів, що свідчили б незаперечно про обґрунтованість підозри – немає. Те, що надали ви, то є процесуальний мотлох. Суд не може ними керуватися”, – заявив адвокат Полякова Петро Бойко.

Поляков же вкотре говорить про свої статки. Каже, що хабарі йому брати – ні до чого. “Але як видумаєте, що я настільки голодранець, щоб не купити собі два мобільних телефони, щоб чекати якусь Сивокінь, яка мені їх привезе, це абсурдність настільки смішна!” – каже Поляков. Утім, прокурори наголошують, що доводити свою невинуватість у Полякова ще буде час у суді. Сьогодні ж йдеться тільки про запобіжний  захід.

Суддя думав про запобіжний захід для депутата більше двох годин. Зрештою, 304 тисячі гривень, а не 500 як просила прокуратура, електронний браслет, і заборона виїжджати без попередження з Києва та Умані.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.