Молодь Черкащини стала патріотичніша, але і злочинніша

Опубліковано: 25.07.2017
Молодь Черкащини стала патріотичніша, але і злочинніша
У п’ятницю, 21.07.2017, у прокуратурі Черкаської області під головуванням прокурора області Сергія Овчаренка за участю керівництва обласної поліції, органів державної влади, служби у справах дітей, управління освіти і науки, органів державної профілактики, керівників місцевих прокуратур та ювенальних прокурорів проведено міжвідомчу нараду, на якій обговорено стан додержання вимог законодавства щодо попередження правопорушень у молодіжному середовищі, забезпечення прав дітей в кримінальному провадженні та при виконанні стосовно них судових рішень.
Учасниками заходу відмічено, що першочерговим завданням органів поліції, центральних та місцевих органів влади є виконання визначених чинним законодавством завдань щодо соціального захисту дітей та попередження серед них правопорушень.
Увагу учасників наради звернуто на покращення роботи задля реальної результативності, зокрема щодо виявлення, профілактики та боротьби зі злочинністю серед неповнолітніх на території Черкаської області, що є одним з  пріоритетних напрямів в роботі органів поліції та державної профілактики.
На жаль, сьогодні на фоні загального зростання рівня патріотизму, занепокоєння викликає ріст злочинності серед неповнолітніх. Тож підходи до втілення інституту профілактики вимагають кардинальних змін.
З доповідями та поясненнями під час заходу виступили заступник прокурора області Віктор Носенко, начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Валентина Колчіна, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослав Березань, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Віктор Іванько, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Черкаській області Олександр Мельниченко.
Крім того, в ході обговорення проблемних питань заслухано інформації керівників сектору ювенальної превенції ГУНП в Черкаській області, міського відділу з питань пробації, управління освіти і науки та служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації. Також зі звітами про стан злочинності виступили керівники місцевих прокуратур та територіальних підрозділів поліції.
Обговоривши стан злочинності серед неповнолітніх, учасниками наради окреслено коло проблемних питань, для вирішення яких визначено спільні заходи, спрямовані на протидію злочинам серед дітей.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.