Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Опубліковано: 26.07.2017

Якщо ви народилися в один із днів, коли Сонце рухалося з одного зодіакального знаку в інший, то вважається, що ви народилися на кордоні цих знаків.

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Більшість з нас знає свій знак зодіаку, передає Ukr.Media. Однак, якщо ви народилися в один із днів, коли Сонце рухалося з одного зодіакального знаку в інший, то вважається, що ви народилися на кордоні цих знаків.

Куспид – означає межу, що розділяє два астрологічних знака.

Людина, народжена у період переходу з одного знака до іншого, народилася на куспиде, і часто поєднує в собі риси обох знаків зодіаку. Це відбувається тому, що дати кордонів змінюються поступово, залежно від моменту, коли Сонце переміщається в певне сузір’я кожен рік.

З точки зору астрології таке положення має особливе значення для вас.

Козеріг – Водолій (16 – 22 січня) – куспид Загадковості і Уяви

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Що станеться, якщо ви з’єднаєте енергію вмілого Козерога і ексцентричного Водолія? Ви отримаєте абсолютно унікальну особистість. Якщо ви народилися між 16 і 22 січня, то ви народилися на Куспиде Загадковості і Уяви, і з вами ніколи не буде нудно.

Будь ви зовні експресивні або соромливі, більша частина переживань все-таки буде відбуватися всередині вас. У вас дуже яскраві сновидіння і багата фантазія, яку потрібно висловити творчо, якщо ви хочете бути щасливі.

Ви схильні вести незвичайне життя, і вам буває складно врівноважити дві різні сторони своєї особистості – ви стримані, але товариські, жадаєте безпеки, але незалежні, і консервативні, хоча у вас є неординарність.

Ті, хто народився на стику Козерога-Водолія, люблять говорити і розважати, вони люблять вести розмови на будь-які теми, що стимулюють інтелект. Саме тому, як би ретельно вони не працювали, і як би не присвячували себе досягненню якоїсь мети, це ніколи не буде нудно.

Хоча наполеглива робота і високі стандарти приводять їх до успіху в багатьох починаннях, їм буває складно побудувати особисті стосунки. Це пов’язано з потребою в незалежності, схильність до відчуженості, критичності, і іноді навіть егоїстичності.

Але якщо ви зможете пустити в хід свою дружелюбність, вірність і гумор, ви швидко заведете друзів.

Водолій – Риби (15 – 21 лютого) – куспид Чутливості

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Що станеться, якщо з’єднати енергію неординарного Водолія і мрійливої Риби? Якщо ви народилися між 15 і 21 лютого, то ви – втілення чуйності і уяви.

Це духовні, артистичні, миролюбні, доброзичливі і неймовірно оригінальні люди.

Людей, народжених на кордоні цих знаків, найчастіше називають ексцентричними і неординарними, їх тягнуть примарні ідеї і новий досвід. Вони володіють високим інтелектом, але не так добре вирішують практичні справи.

Вони можуть бути товариськими або соромливі, або поєднують обидва ці якості. Це пов’язано з тим, що час, проведений з іншими людьми, допомагає їм позбутися від стресу, але в той же час вони настільки чутливі, що часто вважають за краще сховатися в самоті своїй уяві.

Крім того, розташування на кордоні Водолія і Риб є одним з найбільш інтуїтивних, що нерідко наділяє їх власників телепатичним поглядом на світ. Занурюючись в духовні і філософські питання, ці люди не так добре справляються з повсякденними турботами.

Вони можуть часто втрачати речі, забувати про побачення, спізнюватися або не приходити на зустріч. Але не варто на них злитися, так як вони часто перебувають у роздумах, як зробити світ кращим.

Риби – Овен (17 – 23 березня) – куспид Відродження

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ваша дата народження поєднує в собі енергію мрійливої і творчої Риби і енергійного Овна, то, швидше за все, ви знаєте, чого хочете і хочете це прямо зараз.

Люди, народжені на кордоні знаків Риби і Овна з 17 по 23 березня, являють собою пекучу суміш імпульсивності і мрійливості, що є прекрасне поєднанням.

Вони трохи нетерплячі і прямолінійні і можуть дратувати інших, відмовляючись йти на компроміс, але в той же час це робить їх прекрасними лідерами.

Так як вони поєднують в собі частку безстрашності з співчуттям до інших, ці люди здатні доходити до межі своїх можливостей і вести інших за собою на шляху до успіху.

Якщо ви розвинете у себе більше соціальних навичок і навчитеся більшого терпіння, ваше життя стане набагато легше. Якщо ви зможете врівноважити дві сторони своєї особистості, то Риба зможе приборкати запальність Овна, а Овен зможе втілити мрії Риб в реальність.

Овен Телець (16 – 22 квітня) – куспид Влади

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ви народилися на кордоні знаків Овна і Тільця між 16 і 22 квітня, то ви – справжня сила, з якою потрібно рахуватися.

Це владні і сміливі, природжені лідери, здатні взяти на себе відповідальність на роботі і вдома. Енергія обох цих знаків є хорошим поєднанням для успіху – імпульсивний Овен дає енергію і штовхає до досягнення цілей, в той час як практичний Телець піклується про деталі.

Вам потрібно бути уважним, щоб не бути надто наполегливим, не рахуючись з думкою і бажанням інших. Люди, народжені на кордоні Овна і Тільця, не можуть дивитися, як інші роблять те, що вони можуть зробити набагато краще, так як вони занадто самовпевнені.

Це не так погано, але важливо знайти рівновагу, злегка пом’якшити агресивні інстинкти і навчитися поважати почуття інших.

Тоді почне блищати кумедна, чуйна, сильна і стабільна сторона вашої натури.

Телець – Близнюки (17 травня -23 травня) – куспид Енергії

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

На кордоні Тельця і Близнюків Земля зустрічається з Повітрям, і ці люди можуть розвинути досить бурхливу активність. Якщо ви народилися на кордоні між знаками Тельця і Близнюків з 17 по 23 травня, ви одні з найбільш енергійних та підприємливих людей в зодіаку.

Ви володієте фізичною силою в поєднанні з живим розумом, завдяки чому ви стабільні і цілеспрямовані, але також розумні і товариські.

Такі якості дають здатність адаптуватися до різних ситуацій і людям, і бажання братися за все і робити багато чого.

Насправді робота на знос може стати справжньою проблемою для “Бичка-Близнюків”, тому що вони так захоплюються процесом, що не хочуть зупинятися.

Інша проблема, на яку варто звернути увагу – це переїдання і зловживання алкоголем, так як обидва цих знаку люблять задоволення. Також варто бути більш сприйнятливим до почуттів інших.

Якщо ви навчитеся більше слухати, а не весь час заряджатися і базікати, то ви будете успішніше, і у вас буде більше друзів.

Близнюки – Рак (17 – 23 червня) – куспид Магії

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ви народилися на кордоні знаків Близнюки і Рак з 17 по 23 червня, то ви володієте магічною особистістю. Енергія Близнюків і Рака поєднуються у вас, створюючи активну натуру – невимушеного і цікавого, але в той же час турботливого і відданого людини.

Емоції для таких людей можуть зашкалювати, але з підтримкою друзів і сім’ї вони можуть вести активну і щасливе життя.

Грайлива енергія Близнюків поєднується зі спокоєм і вдумливої натурою Раку, і в результаті створює людей легенів і яскравих.

Невгамовність Близнюків врівноважує чутливість Раку, даючи всебічно розвинену особистість. Вони люблять пригоди, навіть якщо це всього лише прогулянка в лісі або похід в місцевий музей. Вони люблять виходити і отримувати нові враження.

Чутливі і душевні люди, народжені на кордоні Близнюків і Рака, дають і потребують великої кількості любові. Вони до неї прагнуть і без коханої людини і турботи легко впадають у депресію.

Рак Лев (19 – 25 липня) – куспид Вібрації

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Народжені на кордоні Раку і Лева – це люблячі, експресивні, життєрадісні й пристрасні люди. Але і їм доведеться зіткнутися з деякими проблемами.

Коли поєднується чутлива натура Раку і виразність Лева, ваше життя може бути наповнене крайнощами.

Ці люди можуть бути дуже уважними і сором’язливими, а потім продемонструвати повний драматизму.

Це пов’язано з тим, що вони є суперечливим поєднанням стихії води (Рак) і вогню (Лев), що вимагає великого терпіння і порядку. Якщо ви зможете врівноважити цю енергію, ваше життя буде наповнене великою кількістю любові, і в ній буде місце тривалих стосунків.

Якщо вам складно знайти рівновагу між цими двома знаками, спробуйте зайнятися йогою або роботою волонтера. Це допоможе вам зберігати зв’язок з іншими людьми і не дозволить надто занурюватися в себе.

Лев – Діва (19 – 25 серпня) – куспид Впливу

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Люди, народжені на кордоні знаків Лева та Діви, працьовиті, пристрасні, націлені на успіх і чесні. Так як Лев – вогненний знак, а Діва – земний знак, у вас поєднуються деякі протилежні риси особистості. Схильність Лева до драматизму і приземленість Діви не завжди добре поєднуються.

Так як ви народилися на стику таких різних знаків, складно передбачити в яку сторону вас буде схиляти більше. Деякі представники цього знака більше потребують уваги, тоді як інші більше схожі на Дів і віддають перевагу тиху, не таку бурхливу соціальну життя.

Незалежно від цього, вас, швидше за все, можна назвати працелюбною людиною, захопленим своєю справою. Якщо ви зможете знайти рівновагу між екстраверсєю і інтроверсією, то матимете рідкісну здатність висловлюватися, коли необхідно, але зможете промовчати в потрібний момент.

Найскладніше людям, народженим у цей період, дається близькість, так як вони цінують особистий простір і мають потребу в людях, які будуть їх добре знати і любити за те, які вони є.

Діва – Ваги (19 – 25 вересня) – куспид Краси

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ви народилися на стику знаків Діви і Терезів з 19 по 25 вересня, то вас можна назвати красивою людиною як всередині, так і зовні. Енергія цих знаків Зодіаку добре поєднується і створює дуже врівноважених людей, що володіють як високим інтелектом, так і артистичністю.

Вами керує планета спілкування Меркурій і планета любові Венера, що дарує вам раціональні якості Діви та творчі та соціальні риси Терезів, іншими словами, все найкраще.

Люди з куспидом Краси завжди в курсі останніх тенденцій, вони люблять красиві речі, включаючи мистецтво, людей і природу. Вони прагнуть до підтримки привабливого зовнішнього вигляду і стежать за красою будинку, але їм слід бути обережними, щоб не стати занадто поверхневими.

Насправді, поверховість їм чужа, так як вони володіють гострим аналітичним розумом і працьовитістю.

Якщо ви народилися в цей період, ви маєте потребу в життєвому порядку, щоб все в житті йшло гладко і виглядав презентабельно. Варто бути обережним і не захоплюватися зовнішністю і зайвою тратою грошей на матеріальні речі.

Ваги – Скорпіон (19 – 25 жовтня) – куспид Драми і Критики

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ви народилися на стику знаків Терези та Скорпіона з 19 по 25 жовтня, то вами керує дві планети пристрасті Венера і Плутон, що є дуже сексуальним поєднанням. Більш того, іншим часом буває важко впоратися з таким інтелектом, напористістю, яскравістю і сексуальністю.

Ці люди володіють розсудливістю Ваг і ретельність Скорпіона, і це сила, з якою потрібно рахуватися. У них така сильна і самодостатня особистість, що їм потрібно бути обережніше, щоб не стати надто зарозумілими, і не наполягати на своєму.

Це прекрасні лідери, які володіють здатністю втілювати свої мрії.

Ваги керовані інтелектом, в той час як Скорпіони – сильними і глибокими емоціями. Це може призвести до конфлікту розуму і серця, але вони, як правило, сильні особистості, особливо, якщо зможуть знайти рівновагу між інтелектуальною та емоційною стороною своєї особистості.

Ви відчуваєте необхідність дійти до суті кожної ситуації, і ви будете щасливішими, якщо зможете приборкати внутрішнього критика і просто розслабитися.

Скорпіон – Стрілець (18 – 24 листопада) – куспид Революції

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ви народилися на стику знаків Скорпіона і Стрільця з 18 по 24 листопада, ви повні сил і бунтарської енергії.

Ви енергійні, авантюрні, владні, щедрі, пристрасні і володієте почуттям гумору. Вами керує Плутон, Марс і Юпітер, що є динамічним поєднанням напруженості Скорпіона і активності Стрільця. Це безстрашні особистості здатні вийти з-під контролю.

Якщо вони зможуть направити всю цю енергію на щось продуктивне, то доб’ються успіху у всіх починаннях, так як вони не бояться забігати вперед, говорити те, що думають, і рости професійно.

Водна і вогняна стихія створює складну особистість, яку часто неправильно розуміють. Якщо ви зможете врівноважити агресивні якості і навчитеся більше пристосовуватися, то станете більш сильним, щедрою і доброзичливою людиною.

У вас можуть виникнути конфлікти з владою через бунтарської натури і властивою вам відвертості, тому вам краще працювати самостійно. Постарайтеся бути менш егоїстичним і враховувати почуття інших, а також частіше прощати помилки інших людей.

Стрілець – Козеріг (18 – 24 грудня) – куспид Пророцтва

Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось що це означає

Якщо ви народилися на стику знаків Стрілець – Козеріг з 18 по 24 грудня, то ви справжній провидець, який йде до певного успіху.

Оптимістичний Стрілець і практичний Козеріг створюють дивовижне поєднання, наділяючи їх власників безтурботним ставленням і реалістичним поглядом на світ, щоб мріяти про великі плани і втілювати їх в реальність.

Ви товариські і доброзичливі, але в той же час надійні і відповідальні. Ви завжди готові намагатися за будь-яких починаннях і можете досягти успіху в професії, пов’язаної з мовами і подорожами.

Найскладніше вам буде зрівноважити прагнення до швидкого руху Стрільця з повільністю і розміреним темпом Козерога. Але незалежно від того, який ви виберете напрямок, ви володієте достатнім рівновагою космічної енергії, щоб стати кращим в тому, що ви виберете.

Ці люди люблять починати амбітні проекти, здатні змінити світ, і можуть довести їх до кінця. Але так як вони докладають величезні зусилля, вони чекають від інших того ж.

Вам потрібно постаратися не віддалятися від інших і більше часу приділити друзям і формування тривалих відносин.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.