Стало відомо про те, який ВНЗ на Черкащині найдешевший

Опубліковано: 27.07.2017

udpu

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини офіційно оголошена вартість навчання на 2017-2018 н.р., і вона є найнижчою серед вищих навчальних закладів регіону, – повідомляє Прес-центр УДПУ.

Нині в УДПУ триває «активна фаза» вступної кампанії. Абітурієнти мають можливість обрати в університеті затребувані та престижні педагогічні, економічні та інженерно-технологічні спеціальності. На вибір молоді – понад 250 освітніх програм на денній та заочній формах навчання; широкі можливості навчання, стажування та проходження практики за кордоном; комфортні умови для самореалізації, творчого росту, удосконалення та професійного становлення; продовження здобуття освіти в аспірантурі та докторантурі тощо.

Абітурієнти, що вже завітали до приймальної комісії вишу, або скористалися послугами інформаційно-консультаційного центру, на власному досвіді переконуються, що Уманський педагогічний університет – це сучасний, потужний, комфортний заклад, який займає високі позиції на ринку освітніх послуг України.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.