Гороскоп на сьогодні 29 липня

Опубліковано: 29.07.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам варто налаштуватися на миролюбний лад, при цьому віддавши ініціативу щодо налагодження взаєморозуміння іншим. Якщо трохи почекати, опонент стане дружелюбніше, ображений партнер змінить тон на більш привітний. Складні відносини відрегулює закон. Ваша ексцентричність буде вдало збалансована за рахунок чужої дипломатії. Це відповідний день для примирення подружжя, друзів, закоханих, урівноваження інтересів в діловому партнерстві, залагодження естетичних нюансів і юридичних формальностей.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям день допоможе розібратися в нюансах, систематизувавши їх у належному порядку. Прояснивши ситуацію, вдасться значно знизити гостроту ризиків, зняти зайві страхи. У виборі товарів і послуг акцент треба зробити на якості і естетики. В складних питаннях стане неоціненним підмогою рада фахівця, на думку експерта, присутність кваліфікованого обслуговуючого персоналу. Може знадобитися підказка від друзів, в тому числі, від колег, з якими ви підтримуєте дружні стосунки.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків ці добу вдалі і повчальні. Даруючи несподівані шанси, зірки в м’якій формі нагадають про існування об’єктивних меж, за якими ваші повноваження закінчуються. День повністю виправдає очікування, якщо ви мислите реалістично. Буде чудово, якщо ви вмієте радіти своїм успіхам, але і успіху спільного проекту, готові розділити радість з іншими. Завищені сподівання можуть вести до легкого розчарування. Можливо, доведеться ділити не тільки тріумф, але й відповідальність.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків день може бути пов’язаний з хвилюванням, черговою спробою оновлення цілей, відносин, звичних умов. Щось вкаже на межі можливого і задасть грань, за яку краще не виходити в революційному експерименті. Об’єктивним обмеженням може стати сімейна або громадянський обов’язок, поточний графік, стан здоров’я. Вдома бажано дотримуватися традицій, в гостях не забувати про основи етикету. Корисно заздалегідь спланувати часові рамки особистої зустрічі або домашнього заходи.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні досвід допоможе Левам не допускати промахів і перегинів, а також підкаже, коли можна відступити від шаблону. Буде нескладно дотримуватися зовнішні правила, зберігаючи вірність своїм принципам. Підтримати особисті стосунки допоможе перевірений сценарій, в якому є місце і романтику, і здоровому глузду. Вчасно піти з престижного заходу, залишивши про себе незабутнє враження. Якщо стосовно деяких людей і подій ви живили перебільшені надії, життя розставить все по місцях.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам сьогодні краще не змінювати курс і дотримуватися вчорашньої політики. Якщо вона була обрана вдало, послідовність приведе вас до великого успіху, який позитивно позначиться на кар’єрі, стосунках і матеріальному добробуті. Не виключено, що вам вдасться подолати давнє сумнів, поставити крапку в сумнівній історії, складному сюжеті. Не завадить заново звести фінансовий баланс, особливо, якщо мали місце значні витрати, або життя порадувала вас несподіваним подарунком.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Ваг цей день пов’язаний з відновленням балансу. Емоційні, побутові та інші перегини зміняться рівновагою, настільки, наскільки це можливо в ситуації, що склалася. Не буде проблемою повернутися до більш раціонального стилю спілкування, харчування, розпорядження ресурсами. Буде відновлена справедливість, вляжуться пристрасті, в непростих відносинах з довгою передісторією вдасться в черговий раз знайти точки дотику інтересів. Багато чого залежить від вашої поведінки, звичок, справжніх мотивів.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто відкласти індивідуальну ініціативу до завтра. Якщо у вас великі плани, сьогодні краще займатися їх підготовкою, в тому числі, підтримкою потрібних зв’язків і загальною оцінкою обстановки. Для важливої справи може не вистачити енергії, або не бути необхідного настрою. Можливо, вас обмежать обставини, буде стримувати чужу думку. На першому місці можуть бути смаки партнера, потреби родини або друзів. Не виключено, що доведеться проявити повагу до соціальних та інших умовностей.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні життя ставить межі натхненню Стрільців, але не позбавляє їх шансу на несподівану удачу в останній момент. Будь бар’єр можна розглядати як позитивний фактор: завдяки йому, ви зможете вчасно піти від невиправданих ризиків, зумієте зберегти ресурси, час або фізичні сили. Деякі Стрільці віддадуть перевагу зупинитися самі, без будь-якого спонукання ззовні: зіграють роль помірність, далекоглядність, досвід невдач, здоровий глузд. У той же час, може принести успіх контрольований азарт.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам день може принести хвилювання. Можлива ще одна спроба досягти мети, повернути події на свою користь. Досвідчені Козероги пожнуть плоди своєї мудрості і далекоглядності, зможуть уникнути зайвих хвилювань, залишитися в стороні від надто витратних або небезпечних експериментів. Якщо ви нерішучі, ймовірно жаль про втрачений шанс. Зірки підказують, що критерієм сьогодні служить справжня необхідність. Можна ризикнути, якщо критичний момент: в цьому випадку, досить імовірний несподіваний успіх.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії можуть спокійно покластися на свої розрахунки і бачення майбутнього. Події будуть розвиватися в точній відповідності з прогнозами або здогадками. Побоювання виявляться марними. Головним подарунком денного стане можливість отримати заслужену нагороду або здійснити давно задумане. Зірки забезпечать все необхідне і нададуть гарантії. Очікується передбачуваний успіх в особистому житті і в інших значущих сферах. Єдина причина, по якій може не збутися бажання – явна розбіжність з реальністю.

Риби (20.02 – 20.03)

День допоможе Рибам зрозуміти, наскільки великий їх «запас міцності». Ситуація може прийняти характер випробування, іспиту. Не варто у всьому покладатися на випадок. Майстерна, ретельно вивірена стратегія дасть відмінний результат і буде свідчити про те, що ви досягли успіху в осягненні життєвої мудрості. Якщо допущений промах, зірки виправлять його за вас, але вам буде корисно розібратися в причинах своєї поразки. У складному випадку, захист забезпечить закон, впливовий друг або наявність резервних ресурсів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.