Умань зустрічатиме Всеукраїнський велопробіг

Опубліковано: 31.07.2017

Умань зустрічатиме Всеукраїнський велопробіг

“Бачу! Можу! Допоможу!” – це 16-денний велопробіг зрячих та незрячих людей зі всієї України, що відбуватиметься з 6 по 22 серпня за маршрутом Львів-Одеса. Команди велосипедистів подолають понад тисячу кілометрів українських доріг, інформує “ГромЧЕ”.

– На маршруті, яким ми будемо рухатись, безліч цікавих, колоритних та визначних місць. Серед них і Умань, де є неймовірний парк. Якщо буде можливість, обов’язково заїдемо, – розповідає співорганізатор велопробігу Вікторія Лучка. – До речі, цього року у нас вже зареєструвались два учасники із Черкасах. Минулого року було четверо, тож очікуємо ще.

Команда проекту працює над тим, щоб українці перестали дивуватись незрячим людям і визнали як факт те, що вони мають такий же потенціал, як і зрячі.

– Наш проект – це можливість показати суспільству, що порушення зору насправді не обмежує. Подорожі, цікава робота, активний відпочинок, заняття спортом, вечірки з друзями – все це невід’ємна частина життя кожного, й інвалідність цьому не перешкода, – зазначає Вікторія Лучка. –  Саме тому ми разом сідаємо на велосипеди, щоб набратись натхнення, поринути у пригоди, випробувати свої сили, знайти нових друзів та побачити Україну – кожен у свій спосіб.

Спорт, екологія і толерантність – три складові цього незвичного, але важливого проекту. Захід проводиться вже другий рік поспіль і охочих приєднатися до велопробігу стає дедалі більше.

– Ці люди інколи бачать більше можливостей самореалізації ніж ми з вами, вони доводять, що можуть вести активний спосіб життя, досягати найвищих вершин і долати сотні кілометрів велосипедом на шляху до своєї мрії, – говорить Вікторія Лучка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.