Гороскоп на сьогодні 1 серпня

Опубліковано: 01.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів продуктивний вечір. До кінця дня зростуть такі якості, як енергія, впевненість і креативність, з’явиться широта огляду. Найбільш вдалими виявляться дії у вже знайомому напрямку. Складуться хороші умови для співпраці з іноземцями та іноземними фірмами, для активної реклами особистих проектів, талантів та досягнень. Якщо ви все вирішили, краще не витрачати час на зайві розмови і додаткові узгодження, інакше можливі непорозуміння при спілкуванні та інформаційному обміні.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не варто бути довірливими і безтурботними: ідилія у відносинах або в близькому оточенні оманлива. Ранок розташовує до спокою і гармонії, зате увечері ви можете стати свідком чужої планомірної ініціативи і підприємливості. Самолюбство партнера може виявитися важливіше ваших мирних домовленостей та спільних планів, особливо, якщо ви полінувалися обговорити умови. Вчинки інших людей, включаючи близьких, можуть бути зроблені без узгодження з вами, в обхід ваших смаків, потреб або звичок.

Близнюки (22.05 – 21.06)

У другій половині дня Близнюкам варто уважніше поставитися до вибору особистої тактики. Момент вдалий для співробітництва, але не для переговорів. Ініціативу перехоплять інші люди, найбільш продуктивним стилем дій буде партнерство. Спроба заперечення, відмови, критики чи іншого маневру з вашого боку може зустріти нерозуміння, є ризик опинитися на узбіччі подій. Варто піти на поступки близькій або шанованій людині, погодитися на компроміс із впливовою спільнотою або інстанцією.

Рак (22.06 – 23.07)

У першій половині дня Раки можуть дозволити собі хвилину волі або відпочинку. Можна слідувати за емоційними імпульсами, віддати данину чуттєвості або романтиці. Вечір змусить відмовитися від пасивності, відмовитися від порожніх мрій. Доведеться згадати про обов’язки, або перехід від надій до дії, взятися за опрацювання креативного задуму або за перевірку інформації. Незалежно від того, реалізуєте чи ви свої ідеї або виконуєте наказ, корисно налаштуватися на дисципліну і дотримання правил.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам краще планувати на другу половину дня. Ранок може схилити до нерішучості, мрійливості, ліні, потурання звичкам. Можуть бути відсутні потрібні зовнішні умови або бути невідповідними внутрішні налаштування. Увечері варто проявити максимальну підприємливість, це прекрасний момент для індивідуальної ініціативи. Особисті успіхи ділової, творчої, спортивної сфері, а також успіхи ваших дітей, партнерів, вихованців будуть обумовлені закладеним раніше міцним фундаментом.

Діва (24.08 – 23.09)

Вранці Діви переживуть період розслаблення або невизначеності. Вечір подарує натхнення для дій на благо сім’ї, дітей, друзів, для роботи над діловим або творчим проектом, дозволить продемонструвати навички бувалого гравця або мандрівника. У разі нездужання, найкращими ліками може виявитися ваша щира захопленість виконуваним справою. Досягнення будуть вищими, якщо ви отодвинете на другий план свої звички і поточне настрій, зумієте уникнути ілюзій, віддасте перевагу слову справу.

Терези (24.09 – 23.10)

На початку дня зірки радять Терезам бути прискіпливіше щодо витрат: потурання емоціям або неуважність можуть вести до дублювання покупок. У другій половині дня не варто пропускати вдалий момент для дій, особливо, спрямованих на завершення довгострокової програми. Є сенс приєднатися до ініціативи одного або спільноти однодумців: це принесе чимало позитивних емоцій і сприятиме успішному розвитку індивідуальних починань. Краще не вірити непідтвердженій інформації.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Перша половина дня дозволить Скорпіонам відпочити, розслабитися, усамітнитися, ще раз зважити можливі варіанти. Від поспішних дій утримає інтуїція. Важливо прислухатися до внутрішнього голосу, відчути свої справжні потреби. Вечір підходить для цілеспрямованої особистої активності, або для свідомої підтримки чужої ініціативи, сприяє виконання ваших бажань. Не варто сумніватися і жаліти ресурси там, де мова йде про досягнення важливої мети: вдалий момент може бути упущений.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Вранці Стрільцям корисно усамітнення, перебування в тиші і спокої. Наявність душевних сил і внутрішньої захищеності може стати не менш важливим, ніж запас фізичної енергії, особливо, якщо попереду відповідальний крок. В кінці дня ваші дії приречені на успіх, яким буде сприяти багаж колишнього досвіду перемог і поразок. Незважаючи на хороші стартові умови, можливий мить малодушності. Подолати сумніви допоможе дію. Краще відкласти пояснення, бесіду, роботу з важливими документами.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки радять діяти під покривом таємниці та не афішувати свої наміри без особливої необхідності. Навіть старим друзям не обов’язково знати в точності, що ви думаєте, відчуваєте і плануєте зробити. У першій половині дня краще зовнішня пасивність. Щодо передчуттів і знаків доречний здоровий скепсис. Небезпечно впадати в песимізм. Вечір додасть ентузіазму і сміливості, пробудить ваше приховане самолюбство, допоможе блискуче впоратися з заплутаною складним завданням.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки підказують, що сьогодні ключове умова успіху – правильний вибір моменту для дій. Не варто проявляти старанність у першій половині дня: ефект не порадує, особливо, якщо ви перебуваєте під впливом емоцій, неприємних спогадів, нав’язаних деструктивних шаблонів. Увечері будь-яке починання буде доречним і вдалим, особливо, спільна ініціатива. Незважаючи на окремі непорозуміння, загальний хід подій буде легко спрогнозувати, результат стане передбачуваним і закономірним.

Риби (20.02 – 20.03)

На початку дня Риби будуть швидше мрійниками, ніж практиками. Визначальну роль у світовідчутті і у виборі занять можуть зіграти емоційні, чуттєві або духовні мотиви. Загострена інтуїція дозволить вірно оцінити можливі сценарії розвитку подій. Ввечері бажано відмовитися від фантазій і безглуздих розмов на користь конкретних цілеспрямованих дій: натхнення і працездатність дадуть відмінний результат. Не варто піддаватися сумнівам і ліні, звертати уваги на чужі думки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.