Гороскоп на сьогодні 3 серпня

Опубліковано: 02.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки обіцяють підтримку в останній момент. Аж до ночі не варто вважати той або інший сюжет закінченим, так як цілком можливий нетривіальний поворот подій. Несподіваний вихід із становища може бути знайдений завдяки оригінальному збігом обставин, завдяки вашій власній винахідливості. У той же час, від пригод і авантюр цього дня у вас може залишитися «осад», або частка сумнівів. Не виключено, що вам доведеться вдатися до неофіційного шляхи вирішення завдання.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять контролювати обстановку і вчасно вносити в програму дій потрібні корективи. День вимагає гнучкості і далекоглядності. Корисно мати запасний сценарій, на випадок відмови основного. В критичний момент бажано відмовитися від повільності і консерватизму, набагато більше користі принесе сміливий неординарний хід. Братися за нові справи сьогодні не рекомендується: зростає ймовірність опинитися в глухому куті або в пастці, зіткнутися з непередбачуваним ходом розвитку подій.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні зірки радять Близнюкам залишатися в тіні партнера, або за лаштунками подій. Якщо людина, якій ви довіряєте, веде себе дивно і непередбачувано, має сенс дочекатися остаточного результату: цілком можливо, що чужі нетипові вчинки підпорядковані прихованої від вас логіці. Небажані будь-які починання, в першу чергу, спільні. Не найкращий момент для пошуку союзника, посередника, для кардинальної зміни публічного іміджу, для виступів, консультацій, відповідальних переговорів.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки радять дотримуватися правил і доводити будь-яку роботу до кінця, що в сформованих обставинах може виявитися не найпростішим завданням. Можлива плутанина на різних рівнях, невизначеність результату. Не виключені бюрократичні або етичні ускладнення. Можуть нагадати про себе ваші або чужі недоробки. Подвійність може стати дратівливим чинником, якщо справа стосується кар’єри чи здоров’я. Не варто брати на себе додаткові обов’язки і відповідальність за інших людей.

Лев (24.07 – 23.08)

День вдалий для Львів, віддають перевагу у всьому послідовність. Незважаючи на спокуси, сьогодні краще йти до кінця: не змінювати програму дій, не зраджувати своїх ідеалів. В іншому випадку, блискучий результат ваших зусиль може бути нівельований, а репутація трохи підмочена. Не варто давати привід сумніватися в собі близьким людям і тим, хто вірить у вас. Бажано залишитися зразком потрібної поведінки в очах дітей, вихованців, коханої людини. Важливі ділові та особисті зустрічі краще скасувати.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки радять відкласти будь-які активні дії, в тому числі, передбачають співпрацю. Сьогодні не варто покладатися на інших людей, укладати договір, вдаватися до допомоги посередника. Не найкращий момент для консультацій і рішень з делікатних питань сім’ї, шлюбу, спадщини, місця проживання. Можливо непередбачене неоднозначна подія в близькому колі або на далекій батьківщині. Якщо ситуація змушує до територіального, морального чи іншого компромісу, варто чіткіше обговорювати умови.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не варто вирушати у важливі поїздки, особливо на далекі відстані. Розпочате подорож, навпаки, варто довести до кінця: в процесі переміщень або подолання непорозумінь ви можете виявити чимало цікавого. Не виключено, що в нештатної ситуації ви побачите з несподіваного боку людини, якого добре знаєте, або самі виявите які-небудь нетривіальні якості. У підсумку, день може внести доповнення у ваше професійне освіту, або додати вам життєвої мудрості.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам краще утриматися від доленосних кроків і важливих рішень. Не варто включатися в серйозні ігри з великими ставками: виграш буде залежати не від ваших умінь, а від сліпого випадку. Не варто звертатися за фінансовою, професійної або юридичною допомогою: чужі обіцянки можуть згодом бути не виконані, а ваші кошти витрачені з дуже низьким коефіцієнтом корисної дії. Небажані дорогі солідні придбання, за винятком необхідних і досконало продуманих.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців, особливо народжених у середині грудня, аж до ночі можуть переслідувати знайомі коливання і спокуси. Не виключені розчарування або сумніву у своїй правоті, можлива недостатня впевненість у власному авторитеті, статусі або безпеки. Якщо ви шукаєте стабільності, вам буде бракувати затишку і комфорту. Але ви можете отримати задоволення або винести з подій вигоду, якщо любите загадки, експерименти, жарти, сюрпризи, добре відчуваєте себе в атмосфері невизначеності.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козерогам важко бути повністю впевненими в чому-небудь. Зірки підказують, що настрої цього дня суперечливі і недовговічні, ексцентричні ідеї, зростає ризик збитися з шляху, потрапити під чужий вплив. Можливі коливання між декількома варіантами, запізнілі сумніви і жалю. Нетривіальний поворот подій може спровокувати нестандартну емоційну реакцію, примусити вас пережити хвилину ностальгії, ефект дежавю. Можливо, ви побачите деякі речі з несподіваного боку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії можуть отримувати задоволення від поточного моменту. У цей день не варто кудись квапитися, змінювати тактику, братися за новий проект. Можна відзначити значуща подія, побувати в гостях, поспілкуватися з однодумцями в неформальній обстановці. Ці добу розташовують до поблажливості і дружелюбності, змушують прощати образи, бути толерантнішими до чужих недоліків і дивацтв. Удачі та досягнення можуть підштовхнути до побудови нових далекосяжних планів, однак поки їх не варто сприймати серйозно.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять утриматися від затвердження планів і роздачі обіцянок. Сьогодні майбутнє може бачитися в фантастичному світі, можлива схильність перебільшувати позитивні моменти і применшувати негативні. Варто дати собі більше часу на вибір професії, місця проживання, схеми отримання освіти. Небажано поспішати із вступом на нову посаду, розголошенням важливих секретів. Краще поставитися скептично до пропозицій з боку партнера, начальства, вищестоящих інстанцій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.