Через сильну спеку в області оголошено штормове попередження

Опубліковано: 03.08.2017

Картинки по запросу мухи хекают

За кліматом на Уманщині до середини серпня триває найспекотніший період літа. В 2010 р. 8 серпня абсолютний максимум температури досяг +40º. В цьому році найспекотніші дні припадають на 3 та 4 серпня. Вчора вже було +34,. Ніч теж видалася надмірно теплою, не нижче +19+. Добре, що повітря залишається достатньо сухим, вдень відносна вологість в межах 34%. Інакше до теплового навантаження ще додавалася б задуха.
Погоду Уманщини формує виступ Азорського антициклону. Він постачає в наш край сухе, спекотне повітря з Північної Африки. Завтра синоптична ситуація істотно не зміниться. Максимальна температура повітря очікується в межах +35+37º, що відповідає критерію стихійного гідрометеорологічного явища. Така температура повітря не тільки небезпечна для людини та тварин, але й значно ускладнює роботу багатьох галузей економіки. Вночі лише на 1-2 години температура повітря знизиться до +20+22º, а на ранок вже буде в межах +25+27º.
Сильна спека спаде у суботу з появою окремих хмар, але помірна спека (до +30+33º) триватиме майже до середини наступного тижня.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.