У Монастирищі відкрили міжнародний табір

Опубліковано: 03.08.2017
У Монастирищі відкрили міжнародний табір

У Монастирищі відбулося святкове відкриття табірної зміни українсько-американського табору Camp GLOW – за ініціативи американської волонтерської організації Peace Corps, що фінансується урядом США.

Працюватиме він до 4 серпня. Щиро привітав гостей із США, дітей із 19 областей України на Монастирищенській землі голова райдержадміністрації Олег Недогода. Слова вдячності та побажання висловив директор Корпусу Миру в Україні Дені Робінсон, передає Черкаси.city.

Табір працюватиме в спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІст. «Обдарованість». Тут відпочиватимуть 50 дівчаток із 19 областей України, які попередньо пройшли всеукраїнський конкурсний відбір на знання англійської мови. Тренерами/вихователями у таборі працюватимуть 22 педагоги, зокрема 11 іноземців. Це волонтери Корпусу Миру та викладачі іноземних мов, директор Camp GLOW- волонтер Корпусу Миру Крістіна Еш.

Табір надасть можливість бути активними у громадському проекті та отримати навички з лідерства. Тижнева програма містить уроки, дискусійні сесії, вправи з тімбілдингу та цікаві екскурсії, які проводитимуться українськими та американськими волонтерами. Усі заняття спрямовані на те, щоби навчити повазі, відповідальності, волонтерству, участі в громадських заходах, лідерству у контексті гендерної рівності, а також поширити здобуті знання серед молоді.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.