Уманський водоканал закликає громадян ще раз подивитися у платіжки

Опубліковано: 03.08.2017

Фото КП «Уманьводоканал».

В місті Умань субсидію на послуги водоканалу отримують більш ніж 21 тисяча абонентів, перерахунок сум невикористаних субсидій відбувся в автоматичному режимі за допомогою обчислювальної техніки згідно методик та формул наданих Кабінетом Міністрів України.

Якщо абонент під час звірки виявив, що «переплата» на його особовому рахунку перетворилась в «борг», то в цьому випадку працівники абонентського відділу водоканалу перевіряють надану абонентом інформацію та вручну роблять перерахунок. Адже, недопущення виникнення штучної заборгованості та уникнення соціальної напруги – це пріоритетні задачі, які ставлять перед собою працівники підприємства та роблять все можливе, щоб уникнути недоліків в роботі, при цьому витрачають свій власний час та зусилля, для виконання додаткової роботи в неробочі години та у вихідні дні. За що і отримують заслужену «Дякуємо!» безпосередньо від задоволених абонентів.

Звертаємось до абонентів водоканалу, що тривалий час не звіряли розрахунки, зробити це в абоненському відділ КП «Уманьводоканал» за адресою: вул. Горького, 49А.

Також, просимо абонентів не спекулювати та не політизувати на темі субсидій та роботи працівників підприємства, адже це економічно-господарські відносини між комунальним підприємством та споживачами в повній мірі законодавчо врегульовані, прозорі та відкриті, а працівники підприємства витрачають максимум зусиль, щоб надати всі можливі послуги вчасно та в повному об’ємі в сучасних складних умовах.

 

За повідомленням КП «Уманьводоканал»

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.