Гороскоп на сьогодні 5 серпня

Опубліковано: 05.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам цей день може піднести сюрприз. Не виключено, що зміняться плани, або в програмі вихідного дня з’являться додаткові важливі пункти. Сильна зацікавленість у результаті може згуртувати вас та оточуючих, якщо ви переслідуєте однакові цілі, і створити передумови для конфлікту, якщо не в усьому збігаються ваші задуми, смаки, цінності. Можлива сварка з батьками або з партнером по шлюбу. Вірогідність розбіжностей зростає, якщо для них заздалегідь була сформована благодатний грунт.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні мотиви Тельців багато в чому задані світоглядом, освітою, науковими поглядами, політичними симпатіями. Можливий інтерес до подій на віддаленій території. Не виключено, що частина вашого оточення виявиться «з іншого табору». Якщо ситуація прийняла гострий характер, краще зберегти вірність своїм переконанням: в цьому випадку, у вас знайдеться вагомий аргумент, перевага або захисник. Рекомендується обережність далеко від дому, спочатку неблагополучної і потенційно небезпечній обстановці.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків уїк-енд може ознаменуватися моментом ризику, авантюрою, при цьому цілі будуть переслідуватися суто практичні. Можливо, зіграє роль фатальної фактор. Рушійною силою подій може стати захоплення, борг, споріднена прихильність, пристрасть, матеріальна зацікавленість. Варто пам’ятати, що ситуація дійшла до критичної точки, здатна вийти з-під контролю. Важливо холоднокровно мислити. Бажано перевірити захисту, особливо, якщо справа стосується дітей, будинки, фінансів, важливого проекту.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки нагадують, що не всі питання піддаються мирного врегулювання. Ваш особистий дипломатичний талант і чарівність мають межі. Якщо вмовляння не допомогли і жести доброї волі, варто обачнішими вести себе в недружньої середовищі сьогодні є передумови для сцен ревнощів, для загострення старої ворожнечі. Можуть нагадати про себе складності взаємин, сімейні, подружні та ідеологічні суперечки, непрості сторони характеру вашого партнера, наставника, близької людини.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам доведеться змиритися з тим, що їх індивідуальна ініціатива і особистий приклад в цей уїк-енд мало що вирішують. Будуючи плани, бажано орієнтуватися на ситуацію і враховувати ймовірність сюрпризів. Не виключено, що ви будете втягнуті у загальну справу і не зможете приділити багато часу реалізації власних бажань. І позитивні, і негативні тенденції можуть набрати чинності, створюючи вам чи оточуючим додаткові труднощі. Можливе загострення нездужання, поява додаткового обсягу робіт.

Діва (24.08 – 23.09)

Незважаючи на схильність до практичного мислення, сьогодні багато Діви ризикують стати жертвою пристрастей. Закоханість, азарт, захоплення можуть підштовхнути вас до явним надмірностей, у тому числі, матеріальним і емоційним. Можливі заворушення через дітей. Якщо почуття або амбіції вийшли з-під контролю, сценарій дня може бути переписаний: ситуація стане непередбачуваною, ваш виграш або програш почне залежати від випадку. Однак ви можете зупинити маховик, якщо знайдете в собі сили вчасно вийти з гри.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Терезів день може бути пов’язаний з яскравими враженнями, сильними переживаннями. Привід для хвилювань може знайтися в близькому середовищі, наприклад, в сім’ї. У центр уваги може потрапити додому, територія, цивільний або сімейний статус. Можлива надмірна драматизація подій, якщо порушені ваші права, порушені переконання або досягнення, ущемлена самолюбство, підданий небезпеки ваш авторитет в очах рідні або співвітчизників. Не варто штучно роздмухувати конфлікт, інакше ситуація стане некерованою.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів можуть зацікавити бурхливі події в близькій середовищі: спалахи пристрастей, мітинги, масові стихійні заходи, ідейні конфлікти, кримінальні та дорожні пригоди. Також, увагу можуть привернути тенденції світового масштабу, гарячі новини з конкретної точки земної кулі. Інтерес до подібних сюжетів буде підживлюватися не тільки тягою до пригод і спрагою екзотики. Можливо, ви почерпнете для себе щось корисне, якщо готуєте серйозне починання, збираєтеся в подорож.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У Стрільців можуть зрости витрати, в тому числі, вимушені, і пов’язані з ними ризики. Не виключено, що вам доведеться оперувати не лише особистими, а й колективними ресурсами. Можлива тривога у зв’язку з загрозою ключовим проектом, забезпеченого майбутнього. Якщо ситуація не викликає занепокоєння, уваги можуть вимагати важливі позитивні зміни, великі грошові вкладення. Можлива надмірна щедрість і благодійність, може виникнути прагнення покрити старі витрати за рахунок нового кредиту.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козероги схильні до емоційних та інших перегинів, зловживань. Каталізатором сильних переживань і бурхливих конфліктів можуть стати незадоволені інстинкти і амбіції. Під впливом нездужання або поганого настрою можна зіпсувати вдало стартував діалог: продемонструвавши войовничість і нелагідність замість мирних намірів, ви ризикуєте відлякати доброзичливо налаштованих до вас людей. «Благі пориви» можуть бути невірно зрозуміли. Не найкращий момент для знайомств, переговорів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії можуть зіткнутися з виворотом зовні благополучної ситуації, зрозуміти справжню ціну деяких удач і перемог. Справжній обсяг переживань або втрат може бути прихований від сторонніх очей. Варто бути критичніше до своїх і чужих поривам: обставини можуть підживлювати не найблагородніші почуття, наприклад, підштовхувати до помсти. Якщо ви незадоволені собою, можливе надмірне самобичування. Не варто залишати без контролю хронічні захворювання: можливі рецидиви, особливо, на тлі явних надмірностей.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам день дозволяє побачити «масштаб лиха». Одночасно, стане ясно, що немає нічого неможливого, якщо ви маєте в своєму розпорядженні ресурсами, відчуваєте по-справжньому сильні бажання, маєте надійних друзів. Володіючи енергією, можна зробити відчайдушний ривок і вирватися з порочного кола фатальних обставин. Не виключено, що підказка знайдеться в подіях соціального або світового рівня, свідком або учасником яких ви є. Якщо ви спостерігач, набратися мудрості вам допоможе чужий досвід.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.