Уманчанин сяде на чотири роки за крадіжки

Опубліковано: 05.08.2017

1463653977_zlochynec1

Уманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді відносно 34-річного мешканця міста Умань, який скоїв ряд крадіжок та грабіж, поєднаний з проникненням у житло.

Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Зокрема, в ході судового розгляду встановлено, що зловмисник протягом 2016-2017 років на території міста Умань вчинив ряд крадіжок та грабіж, зокрема, поєднані з проникненням до житла, внаслідок яких викрав електроінструменти, комп’ютерну техніку, різноманітні коштовності та грошові кошти.

 

Дії обвинуваченого органом досудового розслідування кваліфіковано за ч.2 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, ч.3 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло та ч.3 ст. 186 КК України як відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, поєднане із проникненням у житло.

 

Працівником Уманської місцевої прокуратури в судовому засіданні причетність зловмисника до кримінальних правопорушень доведено в повному обсязі, тож заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що обвинувачений неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за вчинення умисних корисливих злочинів проти власності, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком 4 роки 3 місяці.

 

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.