Гороскоп на сьогодні 17 серпня

Опубліковано: 17.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Гороскоп Овен.Великі навантаження і енергетичні витрати можуть негативно позначитися на вашому стані, хоча до серйозних ексцесів справа не дійде. Власне здоров’я слід поберегти.

Гороскоп Телець.Зірки радять Тельцю згадати про дипломатичності під час спілкування зі старшими. Якщо відчуваєте в собі обурення або роздратування, то краще промовчіть і відійдіть в бік.

Гороскоп Близнюки.Ви можете заплутатися у відносинах з людиною, яка викликає симпатію. Не ображайте улюблених людей, тримайте свої емоції під контролем.

Гороскоп Рак.Цей день не має Раків до експериментів. Ризик обернеться провалом і в професійній сфері, так що не ризикуйте. Вам теж слід рухатися виключно второваними шляхами.

Гороскоп Лев.Лев повинен скористатися власною працездатністю. Особливо, якщо ви особисто зацікавлені в бізнесі. Будуйте плани на майбутнє, щоб опинитися з грошима.

Гороскоп Діва.Не слід братися за справи, про яких у вас туманне уявлення. В малознайомій області ви можете допустити помилки і прорахунки.

Гороскоп Ваги.Вплив планет зменшує активність і цілеспрямованість і може зробити народжених під знаком Терези інертними, безтурботними.

Гороскоп Скорпіон.Зірки радять Скорпіону зайнятися звітом своєї роботи, щоб прийти в кабінет до шефа не з порожніми руками. Менше слухайте тих колег, які одного разу вже вас підвели.

Гороскоп Стрілець.Якщо ви задумали важливі справи, постарайтеся обійтися без сторонньої допомоги, або візьміть відповідальність у прийнятті рішень на себе. Прислухаючись до думки порадників, ви почнете допускати помилки.

Гороскоп Козеріг.Не виключено, що Козероги будуть змушені ризикувати багатьом заради можливості вирватися на новий круг розвитку своєї особистості.

Гороскоп Водолій.Водоліям доведеться особисто врівноважувати ситуацію, яка виникне в колективі. Можлива зустріч з людиною, яка стане для вас покровителем на довгі роки.

Гороскоп Риби.Можна почати спільну роботу над новим проектом, відновити відносини, досягти домовленості. Якщо в цей день надійдуть цікаві пропозиції, не роздумуйте довго, погоджуйтеся.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.