Гороскоп на сьогодні 19 серпня

Опубліковано: 18.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки радять провести цей день вдома. Обстановка не сприяє активності, здатна підсилити вашу емоційну або побутову вразливість. «Останнє слово» може аж до пізнього вечора залишатися за звичками, сімейними традиціями або поточними господарськими потребами. Матиме вагу думку батьків, партнера по шлюбу або інших членів сім’ї. Можлива несподівана розв’язка домашніх подій, що заважає ініціативи. З наближенням ночі може з’явитися ентузіазм, зрости активність поза домом.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців чекає приємне ранок, але подальші події можуть не виправдати очікувань. Якщо напередодні ви забарилися і не скористалися вдалим шансом, то ризикуєте встигнути лише до «свинячий голос», наприклад, застати від’їзд цікавить персони, фінал заходу, залишки потрібного товару. Протягом дня буде наростати зацікавленість в домашніх події, можливо, вони зажадають вашої прямої участі. Варто поберегти сили до вечора: не виключено, що вас чекають клопоти чи емоційне напруження.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків аж до вечора може мати значення відгомін вчорашніх справ, особливо, якщо вони були приємними і хвилюючими. Чим більше було отримано вражень або витрачено грошей, тим тривалішою буде емоційний «шлейф». Можливо, ви приймаєте близько до серця сімейні події, станете учасником актуальних домашніх перетворень. Не виключається несподівана кінцівка всієї історії. Черговий сюрприз здатний піднести пізній вечір. Якщо ви натура активна, то ніч можете зустріти в дорозі.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків фоном дня будуть власні переживання. Причиною заворушень можуть стати як недавні події, так і сюжети минулого, яким-небудь чином нагадали вам про себе. Загальний настрій аж до вечора залишиться позитивним. Нюанси будуть визначатися вашим самопочуттям, індивідуальними смаками та темпераментом, а також атмосферою, що панує в близькому оточенні. Незважаючи на хороший результат, ви можете бути трохи розчаровані, особливо, якщо чекали більшого, виявляли надмірний романтизм або ідеалізм.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять збирати фізичну та душевну енергію: вона може знадобитися або завтра, або вже сьогодні ввечері. Не варто витрачати сили на зайві переживання, особливо, якщо їх предмет не пов’язаний з вашими справами, або відноситься до минулого. Також, сьогодні небажані навантаження, краще відмовитися від посилених тренувань, утомливих поїздок, інтенсивних побутових клопотів. Якщо ви вразливі, а попереду відповідальний крок, варто приділити увагу емоційної підготовки до майбутнього ривка.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Діви схильні дивитися на події з оптимістичних позицій, проявляти по відношенню до оточуючих дружелюбність і симпатію. Велику роль відіграє позитивний емоційний імпульс, отриманий напередодні: чим потужніший був заряд позитиву, тим приємніше вам буде будувати плани на майбутнє. Не виключено авантюрний настрій. В кінці дня найбільш заповзятливі Діви можуть не обмежитися пасивним переживанням приємних емоцій і перейти до справи, наприклад, взятися за здійснення фінального етапу важливого плану.

Гороскоп на сьогодні 19 серпня

Терези (24.09 – 23.10)

Цей день продемонструє Терезам їх силу і слабкість, зокрема, ступінь залежності від фатальних зовнішніх обставин і від власних бажань. Емоційний стан протягом доби залишиться нестабільним, можлива необ’єктивна оцінка подій і власної ролі в них. Після заворушень або важливої акції не завадить відпочинок. Якщо ви прагнете до топової позиції і не мають наміру зупинятися на досягнутому, зірки радять вам почекати до вечора, або відкласти намічене захід на завтра.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів цей день заряджає додатковим натхненням, дає моральну підтримку, і одночасно, натякає на необхідність перейти від слів до справи. Однак зірки не радять братися за важкі завдання прямо сьогодні: для відповідального кроку може знадобитися подвоєна енергія, відповідний конкретний імпульс або свіжий незамутнений погляд. Заважати зібраності і активності може лінь, бажання продовжити приємні хвилини. Небажано перевтомлюватися вранці: можливо, вам знадобляться сили до кінця дня.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців сьогодні чекають швидше емоційні, ніж фізичні навантаження. Аж до вечора може залишатися високим градус переживань, пов’язаних з доконаним або очікуваною подією. Не виключена залежність від сімейних обставин, любовних і дружніх симпатій, житлової або фінансової ситуації, обстановки на батьківщині. Вечір підкаже, як реалізувати плани і «зробити казку бувальщиною». Якщо ви зацікавлені в повноцінному вирішенні складної задачі, найбільш трудомісткі дії краще відкласти до завтра.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам доведеться прийняти в розрахунок обстановку і настрій інших людей. Не варто планувати індивідуальні ініціативи: швидше за все, вам доведеться реалізовувати власні плани, а виправдовувати очікування оточуючих щодо вас. Буде нелегко опиратися чужому чарівності. Можлива залежність від смаків коханої людини, звичок партнера по шлюбу. В кінці дня ситуація може зажадати рішучої дії. Перш ніж щось зробити, бажано переконатися в надійності страховок і захистів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям краще не проявляти ініціативу, а почекати, поки це зроблять інші. Не варто претендувати на абсолютне лідерство в сім’ї та шлюбі, у дружній компанії, середовищі однодумців, професійному колективі. Небажано виходити за рамки договору або системи. Якщо потрібно, будьте готові побути на других ролях, в тіні. В кінці дня хтось може кинути вам виклик або запросити до співпраці. Можливий наступний крок в любовній історії, шанс на просування творчого або ділового тандему.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб день почнеться з хвилини натхнення. Багато Риби захочуть «зупинити мить», але емоційне напруження буде поступово знижуватися. Можливо, ви опинитеся перед дилемою: обмежитися хвилюючими переживаннями, або трансформувати душевний підйом і щасливий випадок у конкретні дії. У першому варіанті, переживання зміняться звичною справою і життя увійде в колишню колію, але ви можете пошкодувати про втрачений шанс. Якщо вам ближче другий варіант, доведеться грунтовно продумати стратегію.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.