Гороскоп на сьогодні 20 серпня

Опубліковано: 20.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

День підвищує підприємливість Баранів, не дає розкидатися, допомагає сфокусувати увагу на цілі, створює умови для зрілих рішень і продуманих дій, дозволяє підтвердити заявку або закріпити успіх. Також, ситуація змушує діяти у згоді з батьківським або повчати боргом, наприклад, являти собою гідний приклад для наслідування. Не варто відкладати акції, продиктовані назрілою необхідністю, особливо, якщо вони впливають на ділову, спортивний або творчу кар’єру.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям доведеться зосередити увагу на злободенній темі. Швидше за все, відпочивати не доведеться. Основним полем докладання зусиль може стати будинок, особиста територія, автомобіль, партнерський або сімейний бізнес, інтереси батьків або дітей. Особливе значення можуть мати питання позначення меж, планування, системної безпеки. Варто врахувати, що ситуація потенційно конфліктна, а також той факт, що і руйнівні, і творчі дії цього дня мають доленосне значення.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Життєвого ритму Близнюків цей день додасть динаміки. Зросте енергія, підприємливість, діловитість, ефективність зусиль. Буде природним прагнення ухилитися від зайвих пояснень і віддати перевагу словами дії. Не варто зволікати і роздумувати, якщо з’явилися довгоочікувані умови для здійснення якогось давнього наміру: сьогодні багато на вашій стороні, починаючи з людей і закінчуючи обставинами. Можливо, вам належить важлива поїздка або бізнес-акція, відповідальне співробітництво.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто уважніше поставитися до будь-яких дій у сфері фінансів і бізнесу. Швидше за все, сьогодні доведеться забути про особистий комфорт, спокій, задоволення, і проявити цілеспрямовану активність. Головною темою може виявитися стабілізація доходів, систематизація наявних ресурсів і накопичень, прибуток від творчої діяльності, забезпеченість необхідними для ситуації інструментами і обладнанням. Батькам не варто забувати про розвиток талантів дітей, а також про надійний захист їх інтересів.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам день додасть енергії і дозволить набрати потрібний темп. Можна сміливо ставити на перше місце власні інтереси: цього вимагає не тільки ваше самолюбство, але і логіка ситуації. Багато Леви відчують важливість моменту інтуїтивно. Ефективність зусиль буде багато в чому залежати від виконаної раніше роботи, а також від особистих установок і самопочуття. Зірки радять не розмінюватися на дрібниці, спрямувати сили на вирішення ключових, а не побічних завдань: в цьому випадку, є шанс «вбити двох зайців відразу».

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів сьогодні представляє потенційну небезпеку сумнів. Обставини схиляють до рішучості і послідовності. Там, де набраний досвід, зроблені висновки і все гранично ясно, потрібні не роздуми та вагання, а впевнені дії. Ситуація змушує діяти за заздалегідь визначеним сценарієм, який навряд чи під силу змінити. Можливо, заради досягнення результату доведеться на якийсь час забути про свої особисті потреби та звички, не брати в розрахунок настрій або нюанси самопочуття.

Гороскоп на сьогодні 20 серпня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день допоможе знайти ідеальне рішення для будь-якої проблеми. Можна відновити репутацію, врятувати авторитет. Хороший день для реклами та консолідації зусиль з однодумцями. Незважаючи на відмінні вихідні умови, не варто ставитися легковажно до вибору тактики і проявляти недбалість у виконанні: зараз мають значення не стільки досягнення самі по собі, скільки їх якість. Можливо, вам вдасться подолати останній рубіж і вийти на «фінішну пряму» у довгого ланцюга доленосних подій.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто поставитися з максимальною відповідальністю до вибору мети і засобів її досягнення. Не варто упускати момент, якщо доля дає шанс продемонструвати ділові та креативні таланти, лідерські якості. Обстановка вимагає продуманої тактики і добре відпрацьованих навичок, виключає спонтанні дії і надію на щасливий випадок. Перемога повинна бути заслуженою і не дістанеться даром. Чіткий план особливо важливий, якщо вам належить конкуренція, наприклад, боротьба за посаду чи статус.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям не варто сумніватися і упускати сприятливий момент. День підходить для будь-яких дій, які узгоджуються з вашими переконаннями. Можна виграти справу, підтвердити свої права або авторитет, просунутися в кар’єрі за кордоном, закріпити перемоги у сфері спорту, бізнесу, політики, соціальної діяльності. Якщо ви не самолюбні і у ваші плани не входять індивідуальні перемоги, можна зробити свій внесок у спільну справу, допомогти своїй команді, вчителю або кумиру, обзавестися джерелом моральної підтримки.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогів цей день змушує зробити важкий і ризикований, але дуже важливий крок. Обставини або інтуїція підкажуть, що відкладати його більше не має сенсу: зволікаючи або проявивши слабкість, можна не тільки «прогавити» вдалий момент, але і пустити за вітром плоди довгих зусиль. Подолати психологічні бар’єри і зовнішні перешкоди допоможе досвід або внутрішнє переконання. Стане в нагоді сформована система дій або поглядів, а також завбачливо підготовлений комплекс страхувальних заходів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто бути уважнішими до прояву чужої ініціативи: вона може мати важливе значення для реалізації особистих або спільних планів. Можна не шукати в подіях «подвійне дно»: ситуація не сприяє умалчиваниям і передергиваниям, змушує зняти маски і діяти за заданим сценарієм, всі жести доброї волі можна сприймати за прямим змістом. Бажано перебороти персональні амбіції, не давати волю заздрості. Не варто провокувати спір заради спору, зачіпати самолюбство друга чи партнера.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто зайняти активну продуману позицію, серйозніше підійти до виконання будь-якого завдання. Зараз важливо виявити дисциплінованість і відповідальність на своєму місці, не претендуючи на управління подіями в цілому. Ретельність, зібраність, системність важливі не менше, якщо ви нікому не підкоряєтеся і здійснюєте власні бажання. Ситуація вимагає креативного підходу, але краще відмовитися від зайвої лірики і романтики: можна збити настрій, знизити якість, досягти мети лише наполовину.

 

передає Ukr.Media

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.