Прокуратура закрила «горіхову» справу через «відсутність складу злочину»

Опубліковано: 22.08.2017

Картинки по запросу горіхи

Більше року тому прокуратура Черкаської області розпочала кримінальне провадження за фактами неправомірних дій запорізьких фіскалів у Кочержинцях на Уманщині.

Як з’ясувалося нещодавно, у вечірньому візиті представників ДФС з іншої області у супроводі автоматників та з порожніми фурами на склад горіхів на Черкащині, нема й сліду криміналу. Провадження закрили, бо не знайшли у діях фіскалів складу злочину, пише nikorupciji.org, повідомляють Новини Черкас.

Саме таку відповідь дали виданню у прокуратурі Черкаської області.

Нагадаємо, що 15 квітня 2016 року запорізькі фіскали увечері приїхали на склад горіхів у Кочержинцях з постановою Запорізького суду про вилучення документів. Але конфісковувати зібралися горіхи, а не вказані у постанові документи та носії інформації. Сталася сутичка. За допомогою громадськості підприємці зуміли захистити своє майно. Хоча без збитків не обійшлося. Понівечене під час обшуку офісне майно підприємці оцінили у 300 тисяч гривень. Схожими діями ці ж податківці відзначилися напередодні і на Одещині. Через кілька днів після інциденту активісти закликали СБУ і Генпрокуратуру розслідувати ці два інциденти.

Та справа не пішла. У квітні ж цьогоріч Національне антикорупційне бюро України розпочало кримінальне провадження щодо дій працівників Державної фіскальної служби у Запорізькій області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.