Гороскоп на сьогодні 26 серпня

Опубліковано: 26.08.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки не радять планувати щось на ранок хід подій може бути непередбачуваним, як і власний настрій. Не варто сприймати всерйоз випадкові витівки інших людей, в тому числі, коханої людини. Протягом дня зросте емоційність, привязчивость, отримають нову їжу почуття, які ви відчуваєте до дітям, родичам, пасії. Переживання можуть виявитися не найбільш конструктивними, наприклад, супроводжуватися прихованої ревнощами. Небажано поспішати з покупками і платежами.

Телець (21.04 – 21.05)

Уїк-енд допоможе Тельцям змінити щось у своїх відносинах з близькими людьми, заново адаптуватися до сімейній атмосфері. Можливий новий інтерес до житлових справах, квартирі, дачі. Не виключено, що ви вирішите змінити місцеперебування, захочете додати комфорту в звичну домашню обстановку, облаштувати побут по своєму смаку. Зірки радять узгоджувати свої уподобання з звичками партнера і близького оточення, підтримувати діалог, інакше почне збільшуватись напруга, що загрожує «грозовими розрядами».

Близнюки (22.05 – 21.06)

З настанням уїк-енду Близнюки відчують себе комфортніше. Можуть з’явитися нові інтереси, приємні люди в близькому оточенні, додаткові відомості з питань, ідеї щодо творчості, виховання дітей, літнього відпочинку та розваг. Присмачити позитивні тенденції «ложкою дьогтю» може нюанс, пов’язаний з господарськими обов’язками або поточним самопочуттям. Варто подбати про потреби вихованців, дієті, заправці авто, наявність ліків в автомобільній або домашній аптечці.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків ці добу можуть початися з емоційної нестабільності. Протягом дня ситуація покращиться: настрій прийде в норму, багато повернеться в звичну колію. У той же час, зірки не залишать без підживлення ваші почуття і креативні ідеї, можуть підштовхнути до марнотратства, підвищити інтенсивність переживань. Додаткові примхи можуть з’явитися у дітей, близьких. Можливо лист від колишньої пасії. Незабутні враження обіцяє вечірнє побачення, особливо, якщо відбудеться в інтимній атмосфері.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів уїк-енд ознаменується приємною подією, припливом почуттів, зміною особистих смаків. Може посилитися потяг до краси, комфорту, інтимним проявів любові, гастрономічних вишукувань, зросте інтерес до модних тенденцій в одязі та інтер’єрі, з’явитися бажання змінити зовнішність. Зірки радять не поспішати з втіленням з’явилися примх в життя: зараз ваші настрої можуть вступити в конфлікт зі звичним укладом життя, станом бюджету, гарним смаком або потребами домочадців.

Діва (24.08 – 23.09)

З настанням уїк-енду у Дів з’явиться додаткова їжа для роздумів. Джерелом інформаційного підживлення може стати поїздка по забутих місцях, зустріч зі старим знайомим. Вдалий момент для відновлення листування, тісного контакту з близьким оточенням, сусідами, родичами, шкільними друзями. Роз’їзди, візити та інтернет-серфінг можуть супроводжуватися різними спокусами, наприклад, рекламою потрібних вам речей. З витратами поспішати не варто, поки ви не уточнили свої поточні потреби і переваги.

Гороскоп на сьогодні 26 серпня

Терези (24.09 – 23.10)

Ваг день може підштовхнути до нових привабливим витрат. Приводом для витрат може стати вибір подарунка, оплата розваги, бажання зробити ближче до поточних модним стандартам або до будь-чиїм смакам власну зовнішність. Зірки підказують, що спокуси можуть виявитися підступними: сьогоднішня купівля здатна покласти початок ланцюга витрат в майбутньому, так як зупинитися на одному придбанні буде складно. Перш, ніж вкладати гроші, варто зібрати більше інформації про цікавить товар або послугу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам день дозволить сконцентруватися на своїх побутових, інтелектуальних та естетичних потреб. До старих звичок можуть додатися нові бажання, пов’язані з реалізацією плану і формуванням потрібного помітного іміджу. Одночасно, зростуть емоційність і чуттєвість, не виключена залежність від любовно-еротичних мотивів. Може посилитися тяга до комфорту, марнотратство, схильність до показухи і надмірностей. На близькі вам теми має сенс поспілкуватися з кимось із старих друзів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям зірки підказують, що далеко не про все сьогодні варто говорити відкрито. Позитивні тенденції цього дня можуть не тільки зміцнити впевненість, але і послабити пильність. Найбільш злободенні наболілі теми бажано обговорювати в приватній обстановці з людьми, у яких ви впевнені. Важливі дані рекомендується передавати з необхідними заходами інформаційної захисту, по надійних каналів зв’язку, інакше вони можуть перетворитися з особистого надбання в потенційно компрометує вас матеріал.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День здатний принести Козерогам спалах суперечливих переживань, життєствердного або негативного відтінку. Не виключено, що у вас з’явиться привід згадати яку-небудь важливу картину з свого життя, наприклад, фатальний момент любовної історії, або труднощі становлення бізнесу. У Козерогів-батьків драматичні переживання можуть бути пов’язані з дітьми. Інтенсивність емоцій таїть в собі небезпеку, якщо ви не готові відсторонено спостерігати за своїми почуттями і схильні занурюватися в них з головою.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водоліям заважають дотримуватися перевіреного курсу емоції, в тому числі, болючі спогади і не задоволені в минулому бажання. Можливо, буде зачеплено ваше самолюбство. Розпалювання пристрастей і емоційним спотворень може сприяти зміна в поведінці коханої людини. На горизонті може знову з’явитися колишній партнер або об’єкт симпатій, провокуючи вас на ревнощі або неадекватні вчинки. В гру можуть вступити як любовні почуття, так і спори про бізнес, майно, дітей.

Риби (20.02 – 20.03)

Протягом дня Риби стануть більш емоційними і сприйнятливими, можуть багато чого драматизувати. Інтенсивності переживань і розгулу уяви може сприяти відстань, вимушена розлука, інтригуюче звістка від старого знайомого або зустріч з ним. Можуть знову нагадати про себе нездійснені мрії, зневажені ідеали і сподівання. Зірки радять вам думати не про минуле, а про майбутнє: якщо перше навіває суперечливі і часом неприємні спогади, то другу явно обіцяє хороші зміни.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.