Відділ освіти Христинівської РДА хоче здати в оренду приміщення під швейне виробництво та буфет

Опубліковано: 27.08.2017

pspkiev

Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності. Йдеться про частина нежитлового одноповерхового приміщення Верхняцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату, повідомляють Новини Черкас із посиланням на отриману в райраді інформацію.

Балансоутримувач цього приміщення, яке знаходиться за адрсою вул. Шкільна, 1, смт. Верхнячка, є відділ освіти Христинівської райдержадміністрації

Загальна площа – 243,7 м2. Пропонується термін оренди в 2 роки 11 місяців з метою використання – під розміщення суб’єкта господарювання, що проводить виробничу діяльність (швейне виробництво).

Іншим об’єктом, у якому теж здається в оренду приміщення, є частина нежитлового приміщення Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області (вул. Соборності, 1, смт. Верхнячка).

Балансоутримувачем теж є відділ освіти Христинівської райдержадміністрації. Термін оренди – 2 роки 11 місяців, загальна площа – 6,6 м2. Мета використання – під розміщення буфету

Як повідомили у Христинівській районній раді, заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 2-22-48, 2-25-57 протягом десяти робочих днів, починаючи з 23 серпня 2017 року.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.