Антон Яценко: Головну заповідь правоохоронців – не вийти в ході слідства на самих себе, – порушено

Опубліковано: 01.09.2017

Антон Яценко: Головну заповідь правоохоронців – не вийти в ході слідства на самих себе, – порушено

Група «активістів» висувала гучні звинувачення про начебто розтрату бюджетних коштів на реалізації проекту по реконструкції скверу ім. Т.Г. Шевченка та будівництва комплексу фонтанів «Перлина кохання» у місті Умань.

Слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області було відкрито кримінальне провадження по факту розтрати бюджетних коштів, який нібито був виявлений при візуальному огляді оперуповноваженими Управління захисту економіки в Черкаській області Тихопієм Д.С. та Вергуном А.В.

А насправді справу сфабрикували. З0 грудня 2016 року оперуповноважені не виїздили на об`єкт будівництва в місто Умань, тож внесли неправдиві відомості та здійснили розтрату бензину, кошти на придбання якого привласнили собі.

Про це народний депутат України Антон Яценко повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Дії оперуповноважених Тихопія Д.С. та Вергуна А.В. є кримінальним правопорушенням.

За моїм зверненням наразі прокуратурою області порушена справа та ведеться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017250000000173 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України щодо працівників Управління захисту економіки в Черкаській області Тихопія Д.С. та Вергуна А.В.», – написав Антон Яценко.

Народний депутат також пожартував, що головну заповідь правоохоронців – не вийти в ході слідства на самих себе, – порушено вищезазначеними «професіоналами». Адже справа вивела саме на них.

«Вважаю, що керівництво поліції Черкаської області зробить кадрові висновки стосовно оперуповноважених осіб.
Як народний депутат, я буду спостерігати за об`єктивним розслідуванням цієї справи», – заявив Антон Яценко.

я

яя

яяя

яяяя

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.