Гороскоп здоров’я на 3 вересня

Опубліковано: 02.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів день закликає до дружелюбності і дипломатичності. Від цих якостей може залежати не тільки теперішнє, але і майбутнє, наприклад, ваше стабільне положення в парі або групі, авторитет а очах дітей і друзів, взаєморозуміння і наявність спільних перспектив з коханою людиною. Свої індивідуальні інтереси бажано розглядати в контексті колективних: саме останні сьогодні диктують правила у будь-якій грі. Сприятливі добу для побачень, участі в тусовках і спланованих креактивних акціях.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців день зробить більш цілеспрямованими, ключові питання будуть поставлені руба». Змушуючи вас точніше визначитися, доля одночасно дасть для цього всі необхідні інструменти. Основна умова успіху – зовнішнє та внутрішнє рівновагу, вміння цивілізовано відстоювати свої інтереси, не піддаватися натиску, ажіотажу. Важливо добре розуміти свої цілі, потреби, межі території та законних можливостей, а також вимоги, що пред’являються середовищем, в тому числі, естетичні і етичні.

Близнюки (22.05 – 21.06)

В цей день Близнюки знову знайдуть потрібну гармонію. Якщо мав місце період апатії, розгубленості, дезорієнтації, сьогодні настрій різко підніметься вгору. Ваші особисті бажання і плани можуть виявитися невіддільні від колективних, складеться прекрасне поле для спілкування. Зірки радять не відмовлятися від запрошень, принимять посильну участь у заходах, не відкладати реалізацію оригінальних креативних ідей. Можна сміливо вирушати в подорож по забутих місцях, в гості до старих друзів.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки не радять залишатися на самоті, рекомендують підтримувати соціально значущі контакти, спілкуватися з друзями за інтересами. При наявності сімейної підтримки і хорошої адаптації в колективі, для вас не буде нерозв’язних проблем, вам вдасться без втрат вирішувати завдання будь-якого рівня складності. Додасть впевненості та стабільності порядок у фінансових справах. Бажано мати позитивну кредитну історію. Може стати актуальним питання про компенсації, перерахунку, повернення дружнього боргу.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять налаштуватися на діалог і здоровий компроміс. Незважаючи на хороші зовнішні умови, краще трохи забаритися, ніж поспішити. Рекомендується зробити все можливе для отримання адекватної зворотного зв’язку, технічної і психологічної. Не варто поспішати з висловлюванням свого критичного думки, краще дати можливість зробити перший хід іншим людям: розуміння обстановки і чужих мотивів допоможе скорегувати власну позицію, зробити більш переконливими свої аргументи.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не варто нехтувати своїми обов’язками, в тому числі, що виникли в минулому перед друзями і дітьми. Можливо, доведеться згадати про сімейні або службові зобов’язання. Краще не відкладати надання обіцяної допомоги. Якщо особисті обставини змушують вас відмовитися від своїх слів з важливої причини, бажано порозумітися і подумати про конструктивний вихід із становища в майбутньому. Також, день може нагадати про необхідність системної турботи про своє здоров’я, про благо домашніх вихованців.

Гороскоп здоров'я на 3 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Сприятливі обставини дня Терезам варто використовувати як можна активніше. Персональна удача може бути тісно пов’язана з успіхами і потребами інших людей, особливо друзів, дітей, коханої людини. Вдалий момент для будь-яких колективних заходів, в тому числі, празлников, урочистостей, зустрічей після розлуки. У любові зіграє позитивну роль наявність спільних захоплень. Це вдалий час для примирення, якщо ви в сварці, і для корекції спільних планів на майбутнє, якщо в парі панує гармонія.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів полем діяльності може стати будинок, особиста територія, коло близьких людей. День пройде чудово, якщо ви погодите свої цілі з загальними правилами. Можна багато чого встигнути і від усього отримати задоволення, якщо справедливо розподілити ролі, не претендувати на винятковість. Багато ваші дії можуть бути направлені на саморекламу, може зрости потреба у високій оцінці своїх справ або здібностей з боку друзів, дітей, батьків, коханої людини, потенційної аудиторії.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці сьогодні отримають простір для дій. Успішні поїздки, візити, пошуки. Можна розраховувати на удачу в дорозі, на відкриття інформаційних каналів будь-якої дальності, на допомогу з боку попутників, співрозмовників, впливових осіб і груп. Товариськість допоможе не тільки приємно провести час, але й зміцнити позиції, довести всім своє вплив. Особливе значення отримають рейди по знайомих маршрутах, забуті зв’язку. Добре відновлювати ідейна єдність, як грунт для дружби, любові, співпраці.

Козеріг (22.12 – 20.01)

На Козерогів день надасть мобілізуюче вплив. Енергію краще не витрачати на дрібниці, а вкласти в найбільш важливий напрямок. Якщо вам не дає спокою незавершена акція, саме час зібратися з духом і взятися за неї. Багато тем сьогодні взаємопов’язані, рекомендується визначити вогнище подразнення і почати з нього. Зайнявшись найбільш проблемною точкою, ви одночасно будете покращувати свої позиції і в інших сферах. Не виключено, що доведеться відштовхуватися від стану фінансових або любовних ресурсів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям сьогодні важливо правильно вибрати тактику. Життя вимагатиме не наступальної ініціативи, а адекватної реакції на зовнішні події. Варто врахувати почуття і наміри партнера, смаки цікавить аудиторії. Хороший день для змагань, командних ігор. Не варто ухилятися від конкуренції, сьогодні вона має чесний характер. У справах сердечних можна не побоюватися зради, але не завадить обговорити накопичилися системні суперечності, при цьому важливо зберегти рівновагу, відповісти любов’ю на любов.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам необхідно правильно визначити своє місце у подіях, роль у грі. Перш ніж що-небудь говорити або робити, бажано оцінити обстановку, зрозуміти загальну тенденцію. Залежність від обставин буде пояснюватися об’єктивними зовнішніми причинами, а аж ніяк не ворожістю долі особисто до вас. Реалізувати задумане допоможе швидше щасливий випадок, ніж точний розрахунок. Не варто йти проти колективних правил або норм, прийнятих у соціумі. Може знадобитись порада друга, чужий досвід, відгук в Мережі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.