Гороскоп на сьогодні 4 вересня

Опубліковано: 04.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки радять взяти активну участь в житті спільноти, не відмовлятися від участі у заходах. День може бути пов’язаний з підбиттям підсумків, прощанням, припиненням відпочинку або вільної діяльності, який-небудь ефектною фінальної акцією. Добре взяти участь у зборах, нараді, дискусії, мітингу. Найкращі результати будуть досягнуті в співпраці, за умови, що ваші персональні інтереси знаходяться в позитивному резонансі з загальною атмосферою, думкою більшості.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців день може ознаменуватися фінальної дискусії на актуальну тему, підсумковим виробничим нарадою або сімейною радою. Можливо, буде вирішено важливе питання, що стосується житла, території, спадщини, бізнесу. Конструктивне рішення прийде швидше, якщо ви не ставите свої звички на перше місце. Варто прислухатися до думки опонента, особливо, якщо це близька людина, а також до доводу ділового партнера, конкурента, орендаря: цілком імовірно, що це не примха, а ультиматум.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Цей день допоможе Близнюкам завершити ряд справ, наприклад, пошуків, роз’їздів. Можна вирішити питання зі зв’язком, транспортом, навчанням. Великий шанс на перемогу в змаганні або суперечці, підписання необхідних документів, зустріч з потрібними особами. Можливі позитивні новини з-за кордону, від спільнот або інстанцій. Не варто відкладати акцію, якщо залишилося зовсім небагато до її успішного завершення: незабаром можливостей поменшає. Чим більше енергії і винахідливості ви виявите, тим краще буде результат.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не завадить проявити більше конструктивної товариськості і діловитості, досконально розібратися в актуальній темі. Бажано уникати сентиментальності і зайвої метушні, прагнути до об’єктивного погляду на речі, виконанням законів, рівновазі інтересів. Не варто відкладати вирішення завдань, пов’язаних із заробітком, взаєморозрахунками, оподаткуванням, погашенням боргу, оплатою послуг, актуальними відрахуваннями в бюджет, зволікати із складанням підсумкового звіту про роботу, подачею декларації про доходи.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів головною подією дня може стати дискусія, консультація, ділова зустріч, подружній або дружня розмова. Не варто відкладати відвідування інстанцій, обмін думками: не виключено, що це останній шанс викласти свою позицію, захистити інтереси, подати заявку, завізувати документ. Заперечуючи опоненту, варто стримувати емоції, залишатися в рамках регламенту і конструктивної критики. Якщо ви втрачаєте самовладання і діалог загрожує перейти у чвару, краще вдатися до допомоги посередника.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не обійтися без дисципліни, особливо, якщо виконується справа наближається до кінця. Можливо, доведеться взяти на себе чужі функції. Заощадити сили і час допоможе організація праці, системний підхід. Може стати в нагоді досвід в сфері програмування, адміністрування, медицини. Найкращою нагородою і рекомендацією стане якісно виконана робота. Не варто претендувати на ексклюзивність своєї думки: не виключено, що вам доведеться залишити його при собі, або знайти однодумців у вузькому середовищі.

Гороскоп на сьогодні 4 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не варто втрачати час, якщо мова йде про навчання, комунікаціях, діловому спілкуванні. Сьогодні можна підбити підсумки, оформити документи, обговорити спільні плани, закріпити домовленості на майбутнє. Буде продуктивною робота з будь-якою інформацією, з особистою кореспонденцією, текстами і графікою. Вдалий момент для участі в корпоративному зборах рекламної акції. Варто підтримати контакти з перевіреними однодумцями.: не виключено, що незабаром зв’язок з деякими з них виявиться утруднена.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів чекає інформативний день. Розмова на актуальну тему може вилитися в суперечку. Не виключена підвищена чутливість до думки друзів і домочадців, соціальним і професійним новин. Можлива крапку у тривалій дискусії, цікавому дослідженні. Може вимагати затвердження план, пов’язаний з місцем проживання, утриманням будинку, розвитком бізнес-проекту. При обговоренні болючих тем та прийнятті життєво важливих рішень бажано спиратися на колективний досвід, перевірені стандарти.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Атмосфера дня зміцнить дух Стрільців, допоможе пишатися своїми досягненнями або успіхами своєї команди. Хороші новини та інші приємні події можуть виявитися для вас всього лише підтвердженням вашої правоти, або доказом особистих заслуг. Закінчиться перемогою гра, поїздка, зустріч, буде продуктивною ділова переписка. Бажано доводити справи до кінця, не пропускати щасливі шанси, так як унікальне збіг відповідних обставин вже завтра може змінитися менш надихає картиною.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам знадобляться наполегливість, системність, послідовність. Не завадить дружелюбність, комунікабельність, увагу до прогресивним тенденціям і колективного досвіду. Від правильної комбінації даних якостей може залежати результат фізичних зусиль, досліджень, пошуків, переговорів. Можливо, доведеться попрацювати з базою даних, фінансовими розрахунками, провести багато часу за дослідженнями в Мережі. Не варто втрачати надію, якщо справа йде туго: осяяння або допомогу можуть прийти в останній момент.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки радять зберігати рівний настрій,. Доброзичливість стане кращим способом підтримати у відносинах потрібне динамічне рівновагу. Не варто реагувати на ворожі випади, відповідати на запізнілі претензії, підтримувати неактуальну дискусію, провокувати опонента. Якщо дитина вередує або не в дусі близька людина, краще звернути все в жарт. Однак варто прислухатися, якщо вам хочуть сказати щось важливе: байдужість може посіяти насіння розбрату на майбутнє.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять залишатися в тіні, що не означає пасивності і покори обставинам. Небажано нехтувати рутинними обов’язками, професійним і громадянським обов’язком. Має сенс довести до кінця розпочату справу, в тому числі, лікувальну процедуру, ремонт, термінові ділові клопоти, листування, пошук, складання звіту, опрацювання службової кореспонденції. Не завадить придивитися до поведінки партнера: якщо з іншими людьми людина веде себе не так, як з вами, варто задуматися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.