В місті Умань набір в патрульну поліцію продовжено

Опубліковано: 07.09.2017

oda_zt_gov_ua_id11837_650x410_17_650x410

Про етапи відбору бажаючих служити у лавах уманської патрульної поліції журналістам на брифінгу розповіли інспектори Управління патрульної поліції в м. Черкаси Олексій Онученко, Роман Царінний, Ірина Вебер та прес-офіцер Зоя Вовк, йдеться на сайті Уманської міської ради.

“Сьогодні у кожного уманчанина, хто прагне змін, є можливість випробувати себе та долучитись до реформ. Одним із основних критеріїв відбору, окрім обов’язкових вимог, є висока мотивація до непростої роботи на благо громадян – служити і захищати”, – зазначили патрульні поліцейські.

Патрульні наголосили, що подати анкету на участь у конкурсі може громадянин України, віком від 20 до 35 років, який має повну середню або вищу освіту та водійське посвідчення (категорія В). Водночас у ході відбору обов’язковим є проходження військово-лікарської комісії для визначення стану здоров’я кандидата. Вже під час навчання, яке триватиме 4 місяці, патрульні отримуватимуть заробітну плату в 5 700 гривень.

 

Для участі у конкурсі на першому етапі необхідно подати анкети-заявки.
Це можна зробити в онлайн – режимі ( https://patrol.police.gov.ua ) або особисто в Управлінні патрульної поліції м. Черкаси (вул. Лесі Українки, 21).
Отримати детальну інформацію про конкурсний відбір до патрульної поліції можна за телефоном “гарячої лінії” (044-390-65-00).

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.