Антон Яценко: Я виконую свої обов’язки, як народний депутат. Так звані добрі справи – це моя воля, а не обов`язок

Опубліковано: 08.09.2017

Народний депутат України Антон Яценко звернувся до виборців на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Дорогі виборці!

Наприкінці 2012 року я був обраний як народний депутат по округу №200, до якого входять Уманський, Христинівський, Монастирищенський райони, села Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.

Завжди стараюсь добре виконувати свою роботу. Як депутат, я багато працюю над Законами», – зауважив Антон Яценко.
Народний депутат зазначив, що в його обов`язки ВХОДИТЬ: законотворча діяльність, розгляд звернень виборців; вжиття заходів для реалізації їх пропозицій і законних вимог.

Але не НЕ ВХОДИТЬ в його обов`язки: будівництво водогонів, парків, фонтанів, вирішення проблем особистого характеру, юридичних, земельних питань, освітлення вулиць, ремонт доріг, розвиток медичних закладів, лікування людей тощо.

Антон Яценко зауважив, що останнім часом від ряду громадян до нього надходить багато прохань особистого характеру, які стосуються, наприклад, купівлі житла, ремонту, встановлення вікон у будинку, вирішення питань з кредитом. А також є багато питань, вирішення яких у компетенції міської/районної/сільської ради, зокрема: встановлення дитячих майданчиків, вуличне освітлення, ремонт доріг, будівництво водогонів, вивезення сміття та ін.

І за словами Антона Яценка, він все одно старається допомогти, якщо є можливість: як людина, а не як депутат. Але наголосив на тому, що це його власна ініціатива, а не обов’язок.

«Було багато складних ситуацій, вирішити які не можна було, але все ж мені вдавалось. Коли я не в змозі надати допомогу, одразу від деяких людей з`являються претензії, погрози і шантаж, що «не будемо голосувати за Вас на виборах».

Ці люди, мабуть, плутають мене з Джином із лампи Алладіна, старцем Хоттабичем, Дідом Морозом, Золотою рибкою або іншим казковим персонажем і вважають, що я повинен виконувати будь-яке бажання.

Таких людей прошу зрозуміти наступне:
1. Я виконую свої обов’язки, як народний депутат.
2. Так звані добрі справи – це моя воля, а не обов`язок.
Якщо когось щось не влаштовує в моїй роботі, прошу не звертатись.

Як кажуть, «Дарованому коню в зуби не заглядають»!
Вважаю, що хамства не повинно бути.

Коли читаю звернення з претензіями різного характеру, одразу зникає бажання нормально працювати, а тим більше – допомагати.

Я ставлюсь до всіх з повагою, але наглості та грубості терпіти не буду.

Давайте поважати один одного», – написав Антон Яценко.

для посту

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.