Гороскоп на сьогодні 8 вересня

Опубліковано: 08.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

День акцентує увагу Баранів на власних потребах, але при цьому не робить їх егоїстами. Почуття обов’язку сьогодні багато в чому узгоджується з особистим настроєм. Тактику підкаже відповідальність за улюблених людей і бажання утримати їх поруч, або прагнення зберегти інші важливі переваги та цінності. Вибір іміджу буде обумовлений загальноприйнятими естетичними канонами, прагненням відповідати своїй ролі і очікуванням оточуючих. Можливі цілеспрямовані витрати на подарунки, рекламу, оплату розваг.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не зашкодить частка спонтанності, щирості, внутрішньої свободи. Варто прийняти запропоновані правила гри, так як сьогодні вони гармонують з вашими текушими потребами. Цей день дозволяє вам почувати себе комфортно саме в тій ролі, яку ви граєте зараз. Безпека та розуміння будуть гарантовані у вузькому колі, на знайомій захищеної території. Відповідний момент для поліпшення атмосфери в сім’ї, для домашнього заходи, вечірки з колегами, дитячого свята, новосілля.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки проведуть цей день в піднесеному настрої. Причиною веселощів і оптимізму може стати не тільки зараз з його приємними бонусами, але і обнадійлива перспектива. Можливо, підтвердяться ваші стратегічні розрахунки, ви отримаєте гарантії на майбутнє. Може дати чудовий результат якісна рекламна кампанія, розгорнута раніше. Добре провести цей день серед однодумців, особливо, якщо вони поділяють ваші художні або політичні погляди, підхід до виховання дітей.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки радять правильно використовувати свою енергію, не витрачати її на малозначні капризи. Не варто стримувати свій ентузіазм, якщо він спрямований на творчість або досягнення важливої мети. Ситуація дозволяє зробити відмінну заявку або ривок вперед, продемонструвати потрібним людям свої досягнення, таланти і потенційні можливості. І те, і інше може бути непогано сплачено: не виключено, що ви не тільки будуть вашими погляду й зірвете оплески, але і отримаєте компенсацію, або аванс.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам день допоможе отримати підтвердження своїх прав, талантів і заслуг, що стане в нагоді не тільки зараз, але і в перспективі. День дає системну моральну підтримку, дозволяє відчувати себе на своєму місці. Можна легалізувати свої почуття, знайдений імідж, досягнення у професійній сфері. Будуть по достоїнству оцінені ваші особисті якості: чарівність, смак, терпіння. Є шанс зміцнити свій авторитет в очах коханої людини, дітей, значущої соціальної групи, підтримати зв’язку по всьому світу.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не варто заздалегідь програмувати себе на ті чи інші дії, так як атмосфера дня сприяє спонтанності і безпосередності. Зірки радять не пригнічувати раптові пориви, а їм знайти корисне застосування. Може виявитися несподівано вдалим рекламний хід або «розвідка боєм». Безпека і почуття міри вам може забезпечити ваш власний досвід: хороше знання тієї галузі, в якій ви збираєтеся проявити себе, а також розуміння об’єктивних меж і рівня можливої відповідальності.

Гороскоп на сьогодні 8 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто провести день в суспільстві надійного партнера або вірних однодумців. Рутина сьогодні може поступитися місцем любові, гри, творчості, культурного дозвілля. Відповідний момент для святкових, романтичних і рекламних заходів. При наявності досвіду, підготовки і дружної групи підтримки, все піде за вашим планом, без осічок і збоїв. Буде ефектним ваша поява в будь-якому середовищі, включаючи неформальну, обіцяє успіх виступ перед вимогливої аудиторією, зустріч з популярними людьми.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

В цей день для багатьох Скорпіонів головним джерелом енергії стане усвідомлення своєї потрібності. Шанси зростають, якщо ви не тільки професіонал, але і людина емоційний, творчий, підходите до справи з любов’ю та ентузіазмом, готові зростати та підвищувати кваліфікацію. Не виключено, що вашу допомогу високо оцінять, ви завоюєте симпатію, довіру, підтвердіть свою репутацію, отримаєте бездоганні рекомендації, знайдете впливових покровителів. Одночасно, ви можете підтримати тих, кого любите: друзів, дітей.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям краще використовувати цей день для відпочинку, любові, творчості, спілкування з дорогими людьми: дітьми, вихованцями, кумирами, прихильниками, однодумцями. Добре вплине неформальна обстановка, дружелюбна атмосфера, наявність неординарною завдання. Будь-який з перерахованих елементів додасть вам оптимізму, допоможе на час відволіктися від неприємних обов’язків, набратися сил перед відповідальним кроком. Якщо на порядку денному робота, варто віддати перевагу не рутинною, а креативної її частини.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День підштовхує Козерогів не до монотонної рутинної діяльності, а до більш незвичайним, надихаючим занять. Не виключено, що привід застосувати творчі здібності з’явиться в межах вашого особистого простору, в будинку друзів, дітей або батьків. Можливі ідеї, пов’язані з облаштуванням житлових приміщень або офісу, оформленням персонального блогу. Може знайтися оригінальний баланс між кар’єрними устремліннями і приватним життям. Варто відсвяткувати успіх або закінчення непростого періоду.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям день обіцяє гармонію і успіх. Якщо ви будете уважні до подій, то деякі приємні шанси захопіть в останній момент, всупереч усім законам імовірності. Можна розраховувати на прояви дружби та лояльності з боку близького оточення і випадкових людей, сподіватися на симпатію публіки, на прихильність пасії. Не варто відкладати конструктивний діалог або жест доброї волі, відхиляти пропозицію про перемир’я або посередництва, відхиляти запрошення в гості, на захід.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні вдасться змінити точку зору на більш об’єктивну, мудру і життєстверджуючу. Події дня мають властивість трансформувати негатив в позитив, у складних випадках, пропонують оригінальну компенсацію і дарують цікаві ідеї. Навіть у тому, що вас розчарувало, може раптом знайтися багато хорошого. Можливо познаграждение за виконану роботу, особливо, якщо ви робили її з любов’ю. Імовірний приємний жест з боку дитини або колеги. Вдалий момент для запланованого придбання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.