Гороскоп здоров’я на 9 вересня

Опубліковано: 09.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам не варто ігнорувати свій внутрішній голос, особисті звички, поточні потреби. Краще не відкладати романтичні і розважальні заходи: до кінця дня може пропасти потрібний настрій змінитися коло інтересів. У любові, у контактах з дітьми і друзями збережеться гармонія, але стане складніше приділяти спілкуванню з ними так само багато часу і енергії, як раніше. Можливо, доведеться закінчити приємний відпочинок, відмовитися від активного хобі. Увечері фокус уваги зміститься в практичну площину.

Телець (21.04 – 21.05)

Основну частину дня Тельцям краще провести у вільному режимі. Аж до вечора ситуація спонукає до імпульсивності, креативності, не дозволяє довго затримувати увагу на чомусь одному. Не варто планувати масштабні господарські роботи або заходи, що мають особливу важливість персонально для вас. Можна включитися в гру, піддатися чужому настрою, покластися на волю випадку. В кінці дня до вас повернеться практичність, з’явиться енергія для побутових і ділових турбот, задоволення особистих потреб.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день почнеться з гарної новини або загальної волі. Зірки радять не відкладати спілкування з друзями, прогулянки по цікавим місцям, оригінальні креативні акції, так як вже ввечері в даних напрямках можуть бути закриті дороги, або знижені можливості. Ймовірно, вас покличе сімейний борг, доведеться особисто бути присутнім будинку або поставити на перше місце інтереси близьких. «Хазяйського ока» може вимагати житло, машина, бізнес, харчування, домашній улюбленець, власне здоров’я.

Рак (22.06 – 23.07)

На початку дня Раки здатні на натхненний порив, можуть на одному диханні закінчити важлива справа, встигнути зробити щось в останній момент. У «пасивному режимі», день може початися з хвилювання або гострого інтересу до якого-небудь питання. До вечора настрій стане більш спокійним і збалансованим, мислення прагматичним і реалістичним, що позитивно позначиться на будь вашою ініціативою. Якщо вранці ви витратили багато фізичної та нервової енергії, не завадить заповнити сили за рахунок щільного вечері.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Левів день почнеться з спогади про успіх, продовження цікавої бесіди, позитивного підкріплення проявленої ініціативи чи іншого, настільки ж приємного моменту. Можливо, вам здасться, що ваші можливості, як і раніше, майже безмежні. Хід подій покаже, що це не зовсім так: порив натхнення може швидко вичерпатися, зв’язок з потрібними людтьми перерватися. Не варто розраховувати на спонтанність: будь-яка задумка натрапить на необхідність мати матеріальну базу або які-небудь навички.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день дає ще трохи свободи, дозволяє поекспериментувати або ризикнути, але також натякає, що пора перейти до більш продуманим діям, що мають метою наочну особисту користь і практичну вигоду. Замість дослідження нових горизонтів або допомоги друзям, вашу увагу почнуть більше залучати власні потреби, на зміну альтруїзму прийде розумний егоїзм. Заходи, що мають статус авантюри, краще не відкладати до вечора: вони будуть відмінним джерелом натхнення, але можуть втомити.

Гороскоп здоров'я на 9 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Загальна атмосфера дня для Ваг позитивна, можлива чергова іскра натхнення, але все частіше можуть з’являтися знаки, які змушують задуматися. Можливо, ви зрозумієте, що підходить до завершення попередній етап справ або відносин, виснажується ліміт везіння або кредит довіри, на зміну грі приходить тверезий розрахунок. Поки що такі тенденції не стали незворотними, зірки рекомендують вам не втрачати час і користуватися будь-яким моментом, що дозволяє отримати задоволення, відчути любов, оцінити красу свободи.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні Скорпіони не проти виступити в ролі помічників, тренерів або рятувальників, особливо, якщо завдання нетривіальна. Якщо ви чимось захоплені, зірки радять не дуже старатися, щоб не розгубити завчасно запас сил. Незабаром стане доступним нове поле для докладання вашої креативної енергії. Не виключено, що вже цього вечора перед вами приоткроются бажані перспективи: ви можете отримати позитивний знак або цікава пропозиція, почути корисну новину, прийти до певного висновку.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям день допоможе підтримувати бадьорий стан духу, що особливо важливо, якщо є проблеми з самопочуттям. Зірки підказують, що зараз ваше здоров’я потенційно вразливим, і знадобляться регулярні нескладні заходи щодо його зміцнення. Незважаючи на ентузіазм, не варто захоплюватися підвищеними фізичними навантаженнями, брати на себе додаткові побутові або службові обов’язки. В кінці дня корисно подумати про корисне харчування, лікувальних процедурах, не завадить зайва прогулянка з домашнім вихованцем.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги можуть аж до вечора забути про стандартному режимі і повсякденні обов’язки. Навколишня атмосфера, включаючи сімейну, буде розташовувати до свободи, експерименту, пригоди. Можна дати волю своїм оригінальним смакам і потребам, провести час в незвичному місці, на заході, в гостях. Можливий спонтанний розмову на несподівану тему. Побічним ефектом новизни і незвичності може стати нестабільність настрою, нервозність. Вечір допоможе повернутися до більш знайомому ритму життя.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії сьогодні не схильні сидіти вдома і обмежуватися своїм світом. Основна частина дня може пройти в поїздці, в спілкуванні, в будь-яких іграх чи пошуках. Не варто відмовлятися від додаткового часу, проведеного в суспільстві коханої людини або старих друзів: можуть бути сказані відсутні важливі слова, закріплені спільні наміри. До ночі може вичерпатися ентузіазм або закінчитися ліміт вільного часу. Можливо, доведеться повернутися додому, зайнятися справами або господарськими дрібницями.

Риби (20.02 – 20.03)

У Риб сьогодні є можливість продовжити цікаве незвичайна справа, чи успішно завершити його. Можливі приємні клопоти, витрати на оригінальні яскраві речі або на нові інструменти. Поки не настав вечір, вітається свобода творчості: можна поекспериментувати в деталях, трохи відступити від плану або інструкції. До ночі може прийти корисна інформація, намітитися ділова поїздка або фронт практичних робіт. Можливо, вам доведеться прийняти або розглянути пропозицію про допомогу, співпрацю.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.