Гороскоп здоров’я на 11 вересня 2017

Опубліковано: 10.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів день почнеться нудно. Можлива нестача енергії або конкретного стимулу до дії. Вірогідні лінь, інертність, дефіцит корисних ідей. Не виключена загальна пауза у справах, можуть бути відсутні люди, затримуватися известия. Якщо ви налаштувалися на діловий ритм і поступальний рух вперед, вас може чекати розчарування: поле для творчості буде вузьким, або ваших зусиль не помітять. Зв’язок відновиться до ночі, варто бути обережніше, вирушаючи в дорогу, надаючи послугу, вступаючи в контакт.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці можуть розраховувати на спокійний день, що дозволяє нікуди не поспішати. Можна полінуватися, або зайнятися рядовими потребами в зручному темпі. Інтуїція підкаже, що будь-які активні починання краще відкласти до завтра. Якщо щось пішло не за планом, обстановка дозволить з вигодою для себе скористатися альтернативним сценарієм. Буде час програти в голові кілька варіантів однієї програми. Якщо справа не терпить зволікання, і ви вільні у виборі часу, можна запланувати роботу на нічні години.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам доведеться провести день пасивно. Можливий тимчасовий інформаційний вакуум, перешкода до інтенсивної діяльності. Пауза доброчинна, якщо вам потрібно відновити ресурси, побути на самоті, накопичити енергії для ривка. Ці добу дозволяють відволіктися від лінійної логіки, зважити варіанти, «порадитися» з інтуїцією. Пожвавлення в інформаційному полі і прилив ентузіазму очікуються до ночі. Варто остерігатися деструктивних поривів: небезпечний нічний шлях, підсумком розмови може стати сварка.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не варто боятися неприємних сюрпризів, так як вдень вони практично виключені. Аж до вечора ви можете віддаватися улюбленим заняттям, або відпочивати, не побоюючись вторгнення в особистий простір. Підживлювати фантазію можуть мрії або спогади. В кінці дня зірки радять вам не відключати канали зв’язку та інші засоби моніторингу подій: чим раніше ви отримаєте найактуальнішу інформацію або помітите, що насторожують нюанси, тим простіше вам буде прийняти запобіжні заходи, виконати певний маневр.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не варто розраховувати на стрімкий прогрес: зрушення малоймовірні, особливо зовнішні. На тлі неповної зайнятості і ліні, можливі фантазії, в тому числі, щодо речей, грошей, цінностей, предметів мистецтва. Не виключені коливання, викликані бажанням не втратити якусь привабливу можливість. Ближче до ночі увагу приверне гаряча новина, може з’явитися привід для активності. Рекомендується критичніше ставитися до інформації і продумувати плани, так як ситуація неоднозначна.

Діва (24.08 – 23.09)

Дів чекають зовні спокійні гармонічні добу, провокують лінь, марнотратство і потяг до комфорту. Але багато Дів будуть перебувати в нетерпінні і подразненні з-за вимушеної пасивності. До півночі прийде звістка, з’явиться цікава думка або конкретний привід для дій. Перш ніж щось зробити, варто врахувати всі деталі. Небезпечна імпульсивність: крім екстрених випадків і ситуації реальної загрози, не варто вирушати вночі в дорогу, починати листування, виступати з ініціативою.

Гороскоп здоров'я на 11 вересня 2017

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день додасть інертності і чуттєвості. Навіть якщо ви чимось незадоволені, буде мало бажання докладати активних зусиль щодо зміни ситуації. Безпечність зійде з рук в дрібницях, але краще не пускати на самоплив важливі справи: великі платіжні операції, ключові рекламні заходи. Хороший результат може супроводжуватися відстроченими, але цілком реальними побічними ефектами, наприклад, зайвої фінансової чи податкової навантаженням. Заслуговують уваги вечірні новини, в тому числі, з-за кордону.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів протягом дня можуть залишатися пріоритетними теми, пов’язані з партнерством, шлюбом, коханням, популярністю, взаємообміном, спільними ресурсами, оцінкою матеріальних чи художніх цінностей. Ідеальний баланс може бути утруднений. Не варто приймати остаточне рішення, якщо у вас постійно зростають апетити і в майбутньому ви сподіваєтеся на більше. До ночі вас можуть спровокувати на сплеск активності, але краще не піддаватися імпульсу, якщо не порушені життєво важливі сфери.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Основну частину дня Стрільцям доведеться провести в помірному темпі. Можливі лінь, інертність, неробочий настрій. У вас може викликати відторгнення будь-яка напружена рутинна діяльність і пов’язана з нею відповідальність. Якщо попереду складний або неприємний момент, вдасться трохи відсунути «годину Х». Пізній вечір здатний кардинально змінити ситуацію. Ви можете отримати терміновий виклик, наказ, запрошення до нелицеприятному розмови, не виключено зухвалу поведінку партнера, ворога або конкурента.

Козеріг (22.12 – 20.01)

До настання вечора зірки радять Козерогам не порушувати сформовану атмосферу умиротворення, спокою і гармонії. Не варто займатися роботою, що передбачає мобільність, заповзятливість, винахідливість, інтенсивні фізичні та інтелектуальні навантаження. В кінці дня пріоритети зміняться з точністю до навпаки: від вас може знадобитися гострота розуму, допитливість, дослідницький інтерес, обмін послугами, оперативність і різнобічність у вирішенні службових, технічних, медичних завдань.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії аж до вечора можуть залишатися прив’язані до свого будинку, території, родинного «гнізда», за необхідності або за покликом душі. Можна продовжити період пасивного відпочинку, перебування на природі або в гостях. Не варто відмовлятися від можливості побути разом з близькими, зануритись в атмосферу свята, тепла, затишку. На кінець дня вас може чекати новий поворот подій, змушує мобілізуватися. Можливо, вам доведеться терміново шукати медичну або технічну допомогу, інформаційну підтримку.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб багато ситуації цього дня сприятливі, що може підняти настрій і створити відчуття комфорту, але приспати пильність. Обстановка буде схиляти до пасивності, розслабленості, посилить сприйнятливість до благ різного роду, до фізичних задоволень. Якщо ви безтурботні, приємне враження від добре проведеного дня може зіпсувати вечір. Ближче до півночі складуться передумови для побутових, службових та дорожніх авралів, зросте ризик суперечок, сварок, скандалів і розривів у близькому колі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.