Гороскоп здоров’я на 12 вересня

Опубліковано: 11.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекає інформаційно насичений день, вірогідні інтенсивні контакти, роз’їзди. Стане в нагоді маневреність, вправність у поводженні з технікою, інструментами. Будуть моменти удачі, везіння. Складні багатофакторні ситуації дадуть шанс відточити майстерність. Найбільш напруженим, в тому числі, психологічно, стане ранок: вища ймовірність плутанини, нервозності, поломок, запізнень. Зірки нагадують, що зараз немає дрібниць, небажана недбалість, варто дотримуватися правил особистої та технічної безпеки.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям знадобляться товариськість, гнучкість, уважність, вміння враховувати розрізнені факти і зводити їх в єдину систему. Поєднуючи дані якості з природним практицизмом, ви зможете вчасно захистити або просунути свої інтереси, щось вигідно продати, купити або обміняти. Щасливий випадок може чекати вас там, де ви не розраховували на успіх. Можливі корисні придбання для будинку, для дітей. Знизити можливості здатна повільність, нерішучість, зайва прискіпливість у дрібницях.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам не доведеться скаржитися на нудьгу або незатребуваність, на відсутність успіху або позитивної динаміки. Багатьом Близнюкам треба бути в тонусі з самого ранку: гострий особистий інтерес до подій буде супроводжуватися піком загальної напруженості, є ризик почати день з нервозності, суєти, негативних емоцій. Бажано пам’ятати про особисту безпеку, не сваритися з близьким оточенням. Вирішити комплекс термінових завдань допоможуть майстерність, спритність, мобільність, а також дипломатичність і чарівність.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків умовою успіху стане готовність пристосуватися до ситуації чи до вимог окремих людей. Важливо відчути загальний дух подій, перейнятися атмосферою моменту. Протягом дня не раз виникне необхідність перестроювання, проявити розуміння, скорегувати погляди, плани, звички. Може виручити професійну майстерність, особливо на дорозі або в сфері комунікацій. Нагородою за гнучкість і товариськість буде виконання бажань, які вам було б важко реалізувати в поодинці.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто тримати очі і вуха відкритими, щоб не пропустити жодної важливої деталі. Уважність і спостережливість знадобляться в будь-якій сфері, від науково-дослідницької до службовій та побутовій. День сприяє перебуванню в людних місцях або щільному інформаційному потоці. Можлива перевірка ваших практичних знань, а також ділових, фінансових, комунікаційних систем. Важливо аналізувати і відсіювати те, що вам не підходить: вчасно виявлений і усунутий баг позбавить від проблем у майбутньому.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам варто сконцентруватися на своїх головних цілях і розглядати всі інші впливу лише у зв’язку з ними. В іншому випадку, увагу, сили і ресурси можуть виявитися розпорошені, не всі можливості будуть використані за призначенням. Найбільш складним і відповідальним моментом буде ранок. Плануючи справи, важливо не зробити помилку з-за власної імпульсивності, помисливості, ураженого самолюбства. Дівам, народженим в серпні, може нашкодити зайва войовничість, метушливість, критичність.

Гороскоп здоров'я на 12 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Загальний фон дня для Ваг сприятливий, але не уникнути несподіваних поворотів, нестиковок, загадок. Можливі непорозуміння в дорозі, при дистанційного зв’язку, при спробі отримати яку-небудь послугу, довідку, інформаційну, технічну, юридичну або медичну допомогу. Рекомендується перевірка техніки, інструментів, транспортних і комунікаційних засобів. Не варто стверджувати без уточнення та узгодження навчальний, видавничий, дослідний або рекламний план, схему лікування, маршрут подорожі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам, особливо ведуть активний спосіб життя або працюють з інформацією, сьогодні варто бути напоготові. Цей день може характеризуватися різними сюжетними поворотами, не виключені критичні, загадкові або забавні моменти. У той же час, будь-пригода виявиться пізнавальним, дозволить вам додати до власного досвіду приклади чужого. Можливі відкриття, знахідки, цікаві порівняння. Можна освоїти корисний практичний навик, або підвищити загальну здатність до навчання, контактність, маневреність.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям знадобиться вміння орієнтуватися в подіях, розбиратися в трендах, виробничих тонкощах або людської психології. У виборі тактики належить відштовхуватися від обстановки або чужого поведінки. Тон дня може задати складна термінове завдання, не виключено зіткнення думок. Варто бути обачнішими, якщо ви не хочете сваритися з партнером, роботодавцем або інстанцією, давати проти себе зброю критикам і конкурентам. Позитивні емоції забезпечить популярність, або особисте життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні не обійтися без уміння спілкуватися з людьми і працювати з інформацією. На порядку денному може виявитися цілий комплекс взаємопов’язаних тем, включаючи службову та побутову рутину, здоров’я. Багато чого буде залежати від майстерності і досвіду, або від навченості, гнучкості, легкості на підйом. Якщо ваша мета – домогтися успіху або звернути на себе увагу, не варто концентруватися на одній темі, схемою або методі. Бажано активніше задіяти доступні альтернативи, канали зв’язку і допомоги.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв джерелом позитиву стане любов, гра, хобі, мистецтво. Також, день дозволить вам продемонструвати спектр своїх талантів у критичній ситуації, або при вирішенні багаторівневої завдання. Знадобляться практичні навички у вузькій сфері, так і загальні інтелектуальні здібності: дослідницькі, аналітичні, комбінаторні. Якщо ж, замість ролі спостерігача або консультанта, ви самі опинилися в пастці, вам доведеться не «розумувати», а терміново шукати умілих помічників або рятувальників.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб ареною дій може стати будинок або особиста територія, фізична або віртуальна. День неоднозначний: можливі успіхи і провали. Щоб досягти перших і уникнути друге, важливо розставити акценти, йти до мети і не реагувати на перешкоди. Можливі провокації з боку конкурентів, явних або прихованих недоброзичливців, близьких людей, в тому числі, у формі пліток, нечесної полеміки, уїдливої критики. Замість боротьби з переважаючим по силі противником, має сенс пошукати обхідний шлях.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.