Гороскоп здоров’я на 13 вересня

Опубліковано: 13.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21, передає Ukr.Media.03 – 20.04)

Сьогодні Овнів морально підтримує загальна обстановка. Навіть якщо ви переживаєте смугу неприємностей, перебудови або напруженої роботи, навколишня атмосфера буде вселяти оптимізм. Може підбадьорити гарний вид з вікна, симпатія колеги або попутника. Можливо, порадують успіхи дітей або події на любовному фронті. Не виключено приємний сюрприз ближче до кінця дня. У той же час, зірки не радять розслаблятися, забувати про дисципліни, субординації, терміни виконання робіт та вимоги до їх якості.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні зірки не мають наміру чого-небудь позбавляти Тельців, але радять у всьому дотримуватися розумні межі. Не варто піддаватися загальному ажіотажу, оман, красивій рекламі, вважати нескінченним власний і чужий час, або витрачати більше, ніж зароблено. Батьківська любов повинна виражатися не тільки в ласці і турботі, але й у контролі за дисципліною, не варто потурати будь-якого капризу дитини. Триматися в рамках можливостей допоможе довгостроковий зовнішній зобов’язання або чіткий розпорядок дня.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюків не раз виручить щасливий випадок. Якщо ви почали справу з помилки, день допоможе виправити курс, зняти психологічний дискомфорт, забезпечить допомогу друзів, дітей, коханої людини. Завдяки позитивним моментам дня, може пройти злість, нервозність, страх поразки, покращиться загальне самопочуття. У складній ситуації, включаючи службову, сімейну, ділову або житлову, вдасться відновити баланс до прийнятного рівня, але потрібні свідомі відповідальність і дисципліна, щоб закріпити успіх.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки радять залишатися «в тренді», бути членом робочої команди, сім’ї, групи однодумців. Усвідомлення моральної та інформаційної підтримки додасть вам натхнення, допоможе активніше включитися в події і отримати з них максимум користі. Варто бути трохи скромніше в запитах і не забувати про об’єктивні межі, в яких вас все ще тримає доля. Їх роль може виконувати комплекс посадових обов’язків, стан здоров’я, необхідність вчитися або інше зовнішнє обставина.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні Левам не хочеться відмовляти собі в задоволеннях, особливо, якщо вони чесно заслужені. У той же час, здоровий глузд підкаже багатьом представникам знака, що потрібно думати не тільки про сьогодення, а й про стабільне безпечне майбутнє. Щоб знайти баланс між цими напрямками, доведеться грамотно розпоряджатися ресурсами: економніше витрачати особисту енергію, жертвувати одними примхами заради інших. Небажано вкладатися в нові великі проекти, займатися чистою благодійністю.

Діва (24.08 – 23.09)

Дів сьогодні оточує багато спокус, але на перше місце доведеться поставити самодисципліну, сімейний або професійний обов’язок, особисту відповідальність. Втрачати форму і послаблювати пильність не рекомендується навіть на тлі успіхів та успіхів. Не завадить скромність, дотримання законів. Лише поважаючи чужі кордони, ви зможете захищати власні. Компенсувати обмеження зможуть таємні радості, про яких відомо лише вузькому колу. Скрасити ваше становище може хобі, любовний роман, контакт з дитиною.

Гороскоп здоров'я на 13 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день обіцяє успішне вирішення будь-якої проблеми. Крім простого везіння, вам може допомогти стійка віра, напрацьований авторитет. Те, що виглядає для оточуючих як щасливий випадок і особлива милість фортуни, може бути закономірністю, якщо раніше ви не втрачали часу і свідомо працювали на свій успіх. Хороший день для кохання, реклами, перебування у неформальній середовищі, спілкування з іноземцями. Частина питань може залишитися без чіткої відповіді, доведеться покластися на розгадку в майбутньому.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто зупинятися на середині шляху: нагорода чи компенсація можуть прийти в самому кінці, причому несподівано. Ймовірність отримати приз вище, діючи в команді. Не помиляться Скорпіони, які зробили ставку на спілкування, навчання, творчість, розумний ризик: це дасть приємні бонуси, підніме самооцінку, зміцнить впевненість у своїх силах, у друзів і помічників. Якщо вчора ви були надто обережні, відлюдники, або проявили банальну лінь, то сьогодні можете пошкодувати про упущеної можливості.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фортуна знову не підведе Стрільців і дозволить їм з честю вийти з будь-якого випробування. Позитивні повороти подій краще використовувати не задля самомилування або самозаспокоєння, а з метою підняти свій авторитет, очистити репутацію, зміцнити корисні зв’язки. Якщо ви ведете себе гідно, противники переймуться до вас повагою, можуть запропонувати вам світову, запросити до взаємовигідної співпраці, і навіть попроситися в коло ваших друзів. Вдалий момент для гармонізації подружніх відносин.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Успіхи Козерогів сьогодні залежать від вміння підлаштуватися до обстановки, проявити доброзичливість, симпатію, турботу, розуміння, кмітливість. День дозволяє отримати користь з напружених подій, поліпшити відносини, загладити провину або непорозуміння. Гарний настрій і зовнішні досягнення будуть автоматично сприяти поліпшенню самопочуття. Зірки підкреслюють, що всі жести доброї волі бажано робити вчасно: якщо ви забарилися з необхідною акцією, надолужити упушенное може бути нелегко.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв будь-які пригоди й випробування закінчаться благополучно. У багатьох випадках, успіх стане заслуженим і передбачуваним. Вдало завершиться гра, творче виступ, культурний захід. Покращаться або порадують стабільністю любовні, подружні, дитячо-батьківські відносини. У той же час, картина навряд чи буде ідеальною: якщо у своїх планах, програмах і підходах ви щось упустили, життя неодмінно поставить вам на вигляд» ваші недоробки і порадить їх виправити, поки не пізно.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні не варто очікувати від ситуації багато чого: незважаючи на наявність можливостей, обмежень може бути більше. День покаже рамки, за які ви не можете вийти, не змінивши себе, свій світогляд, мета або стратегію. Можливо, ви остаточно зрозумієте межі своїх повноважень у відносинах, або запобіжний чужого терпіння по відношенню до вас. Якщо ви мрієте взяти реванш, зірки радять вам не втрачати оптимізму, але критичніше поставитися до власних помилок: над останніми ще не пізно попрацювати.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.