Гороскоп здоров’я на 15 вересня

Опубліковано: 15.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів день може стати емоційно напруженим. Нагнітання переживань можливо у зв’язку з домашніми справами і з будь-якими подіями, до яких ви глибоко байдужі. Не виключені розбіжності з домочадцями, батьками, начальством, партнером по шлюбу, близькими друзями, з якою-небудь впливовою групою. Може «прокинутися» власницький інстинкт. У позитивному варіанті, вас може захопити процес розширення, оновлення та облагородження дому, офісу, земельних володінь, іншої особистої території.

Телець (21.04 – 21.05)

В цей день Тельців можуть чекати яскраві враження у дорозі, в процесі спілкування з родичами і близьким повсякденним оточенням, а також у ході будь-якого заняття, у яке залучено багато людей з протилежними інтересами. Якщо ви домосід, або змушені залишатися на одному місці в силу обставин, що склалися, не виключено підвищену увагу до інформаційного потоку ззовні: повідомлень у пошті, оповіданням приходять відвідувачів, телепередач, мережевим відеороликів у зв’язку з останніми подіями.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнят день може підштовхнути до бурхливих переживань або фінансової марнотратства. Можливо, ви вкладете всю душу в домашні турботи, або в справу, якою в даний момент сильно захоплені. Це не самий передбачуваний момент у бізнесі: практичність, обережність, передбачливість, увага до деталей можуть змінитися авантюризмом. Ймовірні несподівані прибутку, непередбачені вкладення, великі втрати, багато чого буде залежати від колективних процесів в цікавому сегменті ринку або від гри випадку.

Рак (22.06 – 23.07)

Раків на протязі всього дня будуть супроводжувати сильні емоції. Можливий приплив сімейних чи патріотичних почуттів, кар’єрних амбіцій. Потреба в увазі може виявитися завищеною, якщо служить компенсацією незадоволених бажань, недоотриманих благ. Якщо не все йде так, як хочеться, можливі перепади настрою. Під впливом душевного імпульсу може бути здійснений нетиповий, ексцентричний, зухвалий вчинок. Повернути рівновагу допоможе вміння побачити себе і ситуацію з іншого боку.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не варто недооцінювати силу прихованих почуттів, вони можуть вирватися назовні у найнесподіваніший момент. Зайва емоційність імовірна у зв’язку із завищеними очікуваннями, а також в обстановці, для вас незвичайною, хвилюючою, непередбачуваною, екзотичною. Ймовірно, що-то справить на вас сильне враження в дорозі, в гостях, в сімейному середовищі, на неофіційному заході. Але не варто тримати почуття на «голодному пайку»: придушення емоцій і неможливість їх виплеснути чреваті нервозністю.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам варто контролювати свій темперамент: у поєднанні зі спонтанним сплеском переживань, він може спровокувати перегини і перебільшення, змусити «стріляти з гармати по горобцях». Під впливом внутрішнього пориву або зовнішніх впливів, ви можете вибрати дуже сильний засіб або надто оргінальний шлях для реалізації банального бажання, перевищити межа необхідної оборони. Вас може сп’янити почуття свободи. Керовані емоції додадуть натхнення і стануть двигуном прогресу.

Гороскоп здоров'я на 15 вересня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам сьогодні легко втратити рівновагу, проявити упередженість, тягу до перебільшень. Все може вирішити той чи інший душевний імпульс: співпереживання, тривога за близьких або за результат важливої справи, або особистий нюанс, зачеплене самолюбство, нереалізоване бажання. Нервозність може бути викликана прагненням надолужити згаяне. Хорошим стимулом для успіху буде позитивне хвилювання, натхнення, бажання показати себе з кращої сторони. Можливі складнощі у спілкуванні з групою, начальством, батьками.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогоднішні події вселять Скорпіонам надію і дадуть привід розглянути нові можливості, на додаток до наявних. Може представитися вдала можливість примирити дві альтернативи, не роблячи між ними болісний вибір. Джерелом натхнення можуть послужити новини з-за кордону, обставини, пов’язані з цікавлять вас місцем навчання, життя, роботи, подорожі. Потенційна небезпека цих доби – некритичний погляд, підвищується ймовірність не помітити дрібниць і «створити собі кумира».

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців зірки застерігають від надмірної захопленості, довірливості, прожектерства, радять не втрачати почуття міри і відчуття реальності. Піднесений настрій може розцвітити для вас події яскравими фарбами і зробити день незабутнім, але одночасно, здатне підштовхнути вас до передчасним або запізнілим мріям, надто оригінальним бажанням, надмірною потребам. Не виключено, що ви почнете покладати надто сміливі надії на проект, який вже вичерпує свої можливості.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто проявити співчуття до свого оточення і бути уважнішими до його потреб, але не поступатися емоційним провокацій. Не варто піддаватися загальному ажіотажу, сліпо вірити обіцянкам, визнанням, благородним жестам. Якщо партнер або близька людина втратив рівновагу, це не означає, що ви теж повинні витати в хмарах і розділяти його помилки. Не кращий день для угод з нуля та внесення поправок до договору: обіцянки можуть залишитися наполовину не виконаними, очікування обдуреними.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки не радять займатися роботою, що вимагає холодного розрахунку. У будь-якій справі краще зробити поправку на емоції і особисте сприйняття: хвилювання буде здатна викликати будь-яка дрібниця, якщо їй надається особливе значення. Можуть зіграти роль родинні узи, патріотичні настрої, благородні пориви, жалість. Не варто чекати дотримання правил, ідеальної дисципліни, покладатися на раціональні аргументи в суперечці. Відповідний момент для дій, вчинених за покликом душі, на глибоке переконання.

Риби (20.02 – 20.03)

День загострює природне сприйнятливість Риб, може спровокувати сплеск надій, любовні переживання, прилив творчого азарту, споріднених або власницьких почуттів. Емоційний екстремум може надати вам моральних і фізичних сил, стати прекрасним стимулом для розвороту в новому напрямку. Варто упевнитися, що ви йдете вперед, а не чіпляєтеся за минуле. Можливо, ви неправильно тлумачите чужі слова і вчинки, намагаєтеся реанімувати невдалий проект або не склалися стосунки.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.