В уманської родини сталася біда. Терміново потрібна допомога.

Опубліковано: 16.09.2017

d3QYjg3r_JE

1 липня 2017року о 4:00 ранку в місті Умань сталася пожежа за адресою пров.Перший Піщаний 7 у приватному будинку. Офіційна версія – підпал. В домі проживали троє дорослих і троє дітей, 2001, 2004, та 2011 р.н. відповідно. Згоріло все, залишилися тільки стіни новіщої половини будівлі. На сьогоднішній день сім’я проживає в літній кухні у сусідів-родичів в 20кв.м.

Але горе не ходить одне! Власниця будинку, мати, бабуся Гром Неоніла Яківна (1943р.н.) тяжко хвора, адже має туберкульоз відкритої форми, сахарний діабет, для лікування потрібен інсулін, у жінки підозра на рак молочної залози, гангрена нижніх кінцівок, вже відняло один палець на нозі, далі – ампутація кінцівки. Про це пише Вікторія Василенко у Фейсбук.

Неоніла Яківна перебуває в міській лікарні, в хірургічному відділенні і чекає на допомогу, яку не надають, на жаль, належним чином, тому що у сім’ї немає коштів.

У людей опустилися руки -на носі осінь, зима. Помешкання, в якому вони проживають, не опалюється. Хвилюються, що взагалі немає куди привезти матір після лікарні, щоб надати належний догляд!

“Звертаюся до влади, до соціальних служб, до журналістів, до небайдужих – прошу допомогти!!!! Ситуація страшна, повірте!!!!! – пише Вікторія Василенко.

Контактний тел.096-61-25-621 Наталя (невістка Неоніли Яківни).
Номер карточки 41 49 49 78 3551 84 26 Грім Валентин Кирилович(син Неоніли Яківни).

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.