Антон Яценко наполягає на збільшенні державного фінансування на лікування дітей

Опубліковано: 19.09.2017

Сьогодні близько 200 дітей стоять у черзі на лікування за кордоном і кожен день для них – це втрата можливості жити. Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Ще під час прийняття державного бюджету в липні 2017 року, Антон Яценко порушив питання щодо збільшення фінансування на лікування українців за кордоном.

У результаті – була публічна домовленість з Урядом, що восени буде законопроект по внесенню змін до Закону України № 6600 від 21.06.2007 «Про державний бюджет на 2017 рік” щодо збільшення фінансування на лікування українців за кордоном.

«Але поки що це питання залишається відкритим. Тож сьогодні на пленарному засіданні я звернувся до лідерів фракцій та всіх народних депутатів долучитися до його вирішення», – зауважив Антон Яценко.

Народний депутат наполягає на тому, щоб держава забезпечила фінансування лікування дітей у повному обсязі, починаючи з періоду вагітності жінки, народження дитини, проходження лікування, реабілітації тощо.

«Як народний депутат, робитиму все можливе, щоб лікування дітей фінансувалось державою у повному обсязі», –  заявив Антон Яценко.

--

 

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.