В Умані на час проведення релігійних заходів чергуватиме 90 рятувальників

Опубліковано: 19.09.2017

epa04928923 Orthodox Jewish pilgrims dance while celebrating Rosh Hashanah in Uman, about 200 km South of Kiev, Ukraine, 13 September 2015. Every year, thousands of Orthodox Bratslav Hasidic Jews from different countries gather in Uman to mark Rosh Hashanah, the Jewish New Year, near the tomb of Rabbi Nachman, a great grandson of the founder of Hasidism.  EPA/ROMAN PILIPEY

В Умані, коло території меморіального комплексу Цадіка Нахмана, на час проведення релігійних заходів, Управління ДСНС розгорнуло спеціальний зведений загін. Про це у Фейсбуці повідомив речник управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.
Цей крок обумовлений необхідністю реалізації плану забезпечення безпеки прочан в місцях релігійних відправлень.
У відповідності до наказу начальника Управління, особовий склад Уманського гарнізону починаючи з 18 вересня перейшов на посилений варіант несення служби.
Напередодні, у безпосередній близькості від Меморіального комплексу було розгорнуто спеціальне наметове містечко на території якого сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону.
Впродовж двох днів, 16-17 вересня до Умані прибули додаткові сили пожежно-рятувальних підрозділів з Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. Загалом 90 рятувальників та 17 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.
До складу підрозділу входять також водолази, піротехніки, фахівці з радіаційого, хімічного та біологічного захисту а також медики, які прибули з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС.
Головне завдання яке стоїть перед рятувальниками попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі цадика Нахмана.
Станом на ранок 18 вересня до Умані вже прибули 9 275 прочан хасидів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.