Родина з Умані випробовувала свої можливості у популярному телешоу

Опубліковано: 20.09.2017

xata0

Герой випуску 4 «Хата на тата»-6 – 32-річний Мишко Попов – називав себе п’ятою дитиною у родині. Татко воював з рідними дітьми за іграшки, а всі зароблені гроші витрачав на машинки та солодощі.

Аби Мишко нарешті подорослішав, його сім’я звернулася в «Хата на тата». Завдання на шоу здалися герою настільки складними, а розлука з дружиною настільки довгою, що вперше за всю історію проекту тато-учасник відправився слідом за дружиною, пише сайт міста Умань

xata

«Коли я дізнався, де знаходиться Наташа, мені захотілося поїхати за нею і забрати її!», –сказав Михайло Попов і відправився слідом за коханою до Львова!

xata1

А лише тиждень до цього, тато радів, що залишиться сам. Поки мама Наташа відпочивала з В’ячеславом Узелковим і танцювала з Владом Ямою, Мишкові було не до розваг.

 

13-річна дочка Саша віддала татів телефон у ломбард, а на виручені гроші купила собі обновки. Так дівчинка помстилася батькові. До цього Михайло пообіцяв доньці, що подарує їй новий одяг, але так і не дотримав слова. 32-річна «дитина» витратив усе на чергову іграшкову машинку.

xata2

Як тільки тато побачив завдання «завоювати авторитет у Саші», він був упевнений – це нереально!

 

Більш того, Мишкові належало вилікувати комп’ютерну залежність сина і навіть зробити ремонт у кімнаті дітей! Під час одного з випробувань татусь наважився натиснути на червону кнопку!

xata3

Що ж так знесилило учасника і чому, за його словами, він зробив це заради дітей? Чим обернулася Михайлова поїздка до Львова слідом за дружиною і чи отримала сім’я Попових виграш?

 

Дивіться, як змінювався Мишко Попов у випуску 4 «Хата на тата»-6 на відео просто зараз!

Нагадаємо, нещодавно в Умані зафіксували знімальну групу телевізійної програми «Хата на тата».

Джерело – Hatanatata.stb.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.