Дмитро Кошовий, якого затримали на хабарі 300$ у місті Умань, виявився активістом ГО “Стоп корупції” (ВІДЕО)

Опубліковано: 23.09.2017

21 вересня у соцмережі Фейсбук ГО «Стоп корупції»  поширила інформацію про те, що депутата начебто від фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ярослава Кулінєєва затримано на отриманні хабаря за надання дозволу на здійснення торгівлі в районі паломництва хасидів.

Народний депутат України Антон Яценко спростував цю інформацію на своїй сторінці в соцмережі Facebook, а також наголосив на причетності одного з учасників ГО “Стоп Корупції”  до отримання цього ж хабаря.

Як з`ясувалось, Кулінєєв уже більше року не є депутатом Уманської міськради від фракції партії «Відродження». На 13-й сесії Уманської міської ради ще з 17.06.2016 року він був виключений з фракції партії “Відродження” (http://uman-rada.gov.ua/…/6972-protokol-13-sesii-vid-17-che… ).

“Ще тоді я повідомляв, що не несу відповідальності за будь-які дії цієї особи”, – наголосив Антон Яценко https://www.facebook.com/YatsenkoAntonVolodymyrovych/posts/889853891160406).

Але чомусь всі  забули про другого фігуранта справи Дмитра Кошового, який представлений у цій справі як помічник-консультант Ярослава Кулінєєва. Саме Кошовий, згідно з даними Служби безпеки України та Уманської місцевої прокуратури, отримав хабар у розмірі 300 доларів (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/2001166180113377).

І саме Дмитро Кошовий є членом ГО “Стоп Корупції”, яка активно поширила матеріали про отримання хабаря, упустивши інформацію, що хабар отримав саме член цієї ж таки ГО “Стоп Корупції”.

“Мені одразу згадується роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита», де один із героїв говорив: «Я не против разоблачения».

Я теж не проти «разоблачения»)

Тільки не падайте … в «обморок» від здивування) Але Дмитро Кошовий є активним членом громадської організації «Стоп корупції»)))

Як я писав раніше, за моїм глибоким переконанням ГО «Стоп корупції» в місті Умань – це вертикально організоване злочинне угрупування, яке займається здирництвом, рекетом, шахрайством та іншими брудними махінаціями.

В якості доказу викладаю фото зі сторінки самого лідера «Стоп корупції» Богдана Хмельницького на Фейсбуці (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1002751913181488&set=pcb.1002753193181360&type=3&theater).

І, о жах) На фото стоять Богдан Хмельницький – сам лідер “Стоп корупції”(одразу згадується фільм «Бриллиантовая рука» Леоніда «Гайдая, де герой говорив «Сам шеф здесь»), Руслана Парфьонова (Ruslana Parfonova) власною персоною та інші члени ГО «Стоп корупції», серед яких активний член ГО «Стоп корупції», а на мою думку, ОЗГ «Стоп корупції» – Дмитро Кошовий. Він же напряму зв`язаний з «активістами» Андрієм Столяром та Русланою Парфьоновою. Так, це саме той Дмитро Кошовий, який є помічником-консультантом Ярослава Кулінєєва, і якого зловили на хабарі.

Виходить ситуація, як в автобусі, коли злодій вкрав гаманець, одразу ж сам гучніше всіх починає кричати «Держи вора», щоб відвести від себе підозру.

Прикольно)

Це вкотре показує всю зухвалість банди, яка називає себе Уманською ГО «Стоп корупції».

Як у хорошому американському трилері – неочікувана розв`язка)

Впевнений, що Богдан Хмельницький одразу видалить фото зі сторінки. Але, як писав Михайло Булгаков у романі «Майстер і Маргарита»: «Рукописи не горят». Скріншоти зроблені)

P.S. До речі, Руслана Парфьонова, Ви на цих фото дуже гарно виглядаєте)

P.S.S. Цікаво, чи знає лідер Громадсько-політичний Рух “Справедливість” Наливайченко, Валентин Александрович, що голова ГО «Стоп корупції» у місті Умань та Уманського міського осередку Руху «Справедливість» Руслана Парфьонова зі своїми побратимами і «корешами» займається здирництвом та шахрайством” – написав Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

#АнтонЯценко #боротьба #боротьбазкорупцією #справедливість

0-02-05-bcf564976b166df51a28ad2630caf71e0761b1ce1e110c062c74ec04dc4f162a_full

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.