Антон Яценко: Держава має забезпечити фінансування лікування дітей та громадян України за кордоном

Опубліковано: 26.09.2017

Народний депутат України Антон Яценко продовжує займатись питанням повного фінансування лікування дітей та громадян, які потребують лікування за кордоном.

Влітку за зверненням Антона Яценка Прем`єр-міністр України створив робочу групу, яка мала б займатись реалізацією цієї програми. На сьогоднішній день, на жаль, група працює, але потрібно прискорити її діяльність. Про це заявив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Сьогодні на пленарному засідання Верховної Ради під час години запитань до Уряду звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням провести нараду щодо вирішення питання повного фінансування лікування дітей на державному рівні.

А також порушив питання лікування громадян України за кордоном. Наразі 113 осіб, більшість з яких – діти, стоять у черзі на лікування за кордоном, і їм не вистачає коштів. Якщо до 2018 року держава не профінансує їх лікування, то їх життя буде під загрозою.

Необхідно, щоб уже в цьому році держава виділила кошти у розмірі 400 млн грн для того, щоб всі ці люди отримали можливість ЖИТИ», – написав Антон Яценко.

Народний депутат закликав Прем’єр-міністра України взяти під особистий контроль вирішення цих питань.
На цьому тижні має відбутися нарада спільно з Володимиром Гройсманом. Антон Яценко висловив сподівання, що питання вирішиться.

«Прем`єр-міністр запевнив, що спільно ми знайдемо правильне рішення для того, щоб забезпечити фінансування лікування хворих за кордоном.

Вкотре наголошую, що держава повинна повністю забезпечувати фінансування лікування дітей. Зі свого боку буду докладати максимум зусиль для вирішення цієї проблеми», – наголосив Антон Яценко.

viber image

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.