Уманчанка Марина Бойко готується до зйомок короткометражного фільму “Тепер усе інакше”

Опубліковано: 26.09.2017

У Києві готуються до зйомок короткометражного фільму «Тепер усе інакше». Режисером та сценаристом стрічки є уродженка Уманьщини Марина Бойко. Це вже не перша робота режисерки. На її рахунку документальна стрічка про дружину Бандери, а також музична робота за участю Римми Зюбіної. Операторм роботи є Антон Борисенко, за плечами якого також не один відзнятий короткометражний фільм.

Уманчанка Марина Бойко готується до зйомок короткометражного фільму "Тепер усе інакше"

Головна героїня Еля кілька років тому втратила маму, тож тепер вся задача опіки і любові покладається лише на батька. І так, як раніше вже не буде. Буде інакше. Як? Ми всі знаємо, як обливається наше серце кровю за рідних, але часом не помічаємо, як хвилюються вони за нас. Інколи пручаємося цьому, інколи навіть не помічаємо. Ця стрічка зможе показати глядачу почуття обох сторін. Але не варто думати, що наші кінематографісти в черговий раз знімають «соплі-сльози». Це явно не той жанр. Адже не зважаючи на драму «батьки-діти», головних героїв оточують друзі, повні енергії, оптимізму, почуття гумору та жаги до життя.

Уманчанка Марина Бойко готується до зйомок короткометражного фільму "Тепер усе інакше"

Варто зауважити, що режисеру та продюсеру вдалося залучити чудовий акторський склад: Борис Борисенко та Єлизавета Зайцева в головних ролях, також на екрані побачимо акторів театру ім. І. Я. Франка — Олександра Форманчука та Світлану Прус. «Тепер усе інакше» — це візуальне втілення мосту між двома поколіннями.

Уманчанка Марина Бойко готується до зйомок короткометражного фільму "Тепер усе інакше"

Прем’єра короткометражки запланована на червень,тож беріть батьків, онуків, дітей і заплануйте перегляд хорошої комедії, яка зачепить щось болюче.

 

Джерело: Провінція

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.